En İyisi Kredi

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu – Hızlı Onaylı!

04.10.2019
37
Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu – Hızlı Onaylı!

Akbankası ihtiyaç kredisi için oluşturulmuş bu özel Akbank ihtiyaç kredisi https://www.akbank.com/ihtiyac-kredisi hesaplama ve sorgulama sayfası ile ihtiyaç kredisi ürünlerinin hepsini bir arada bulabilir ve karşılaştırabilirsiniz.

 

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Bireysel kredi ihtiyaçlarınız için Akbank kredi ürünlerinden en uygun ihtiyaç kredisi alternatiflerini ve en düşük faiz oranlarını kolay ve hızlı bir şekilde sorgulayabilirsiniz. Akbankası bireysel kredi seçenekleri arasından bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun ihtiyaç kredisi seçeneğine ulaşmak için kredi hesaplama işlemi, kredi faizi hesaplama işlemi gibi işlemlerinizi yapabilir, aradığınız kredi tutarı ve faiz oranı çerçevesinde karşılaştırma yapabilirsiniz. Faiz oranı indirimli veya dosya masrafsız kredi gibi çeşitli kredi kampanyaları ve kredi fırsatları hakkında güncel ürün, maliyet tablosu ve geri ödeme planı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Akbank ihtiyaç kredisini evlilik, tatil, eşya alımı ve diğer masraflar için kullanabilirsiniz.Çekeceğiniz kredi geri ödemesi 48 ay ile sınırlandırmıştır. Faiz oranları kullanım tipine göre değişiklik gösterebilir. Akbank ihtiyaç kredisi limitinizi sizin kredi skorunuza göre belirlemektedir. 500TL ile 50.000TL arasında ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Çekeceğiniz ihtiyaç kredisinde evrak inceleme ücreti, kredi tahsis ücreti, dosya masrafı gibi ücretler ayrıca yansıtılabilir.

 

Öyle ki bankalar sonuç itibarıyla verdiği parayı tahsil etmek zorundadırlar ve bunu yapamazlarsa ayakta durmalarına olanak kalmamaktadır. Özellikle ihtiyaç kredilerinde oldukça kolay kredi kullanımı Akbank kredi hesaplama programı ile mümkündür. Son yıllarda bu konuda oldukça hızlı ilerleyen bankalar şubeden kredi kullanımın yanı sıra internetten, mobil cihazlardan kısa mesajla, bankamatikten veya telefon bankacılığıyla kredi kullandırmaktadırlar. Hatta bazı dönemler de kampanyalar yaparak sadece kimlikle hiçbir prosedür ve hiçbir gelir belgesi istemeden krediler kullandırılmaktadır. Akbank personellerin yaptığı Akbank kredi hesaplaması programı ile kişinin gelir durumuna uygun kredi planı oluşturulmaktadır. Banka veya finans kurumlarının verdiği krediler sayesinde birçok insan nakit ihtiyacını karşılamanın yanında yatırım yapma fırsatı da bulmaktadır.

 

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvuru Koşulları

 1. Kredi çekme için 18 yaşından büyük olunmalı, risk ve istihbaratta olumsuzluk olmamalıdır.
 2. İhtiyaç Kredisi için Gerekli Belgeler:
 3. Kimlik belgesi
 4. Vatandaşlık numarasının yer aldığı nüfus cüzdanı veya
 5. Pasaport
 6. Adres belgesi
 7. Son döneme ait elektrik, su, doğalgaz ve ev telefonu faturası (Faturalar, kişinin kendi adına ya da aynı soyadı taşıyan aile bireylerinden biri adına düzenlenmiş olmalıdır.
 8. Fatura temin edilemiyor ise son bir aya ait ikametgah belgesi getirilebilir.)
 9. Gelir belgesi
 10. Ücretli Çalışan: SGK hizmet dökümü / SGK Prim Ödeme Belgesi, en son aya ait maaş bordrosu veya net maaş tutarını gösteren iş yerince onaylı belge
 11. Kamu Çalışanı: Kamu güncel çalışma belgesi, gelir belgesi
 12. Emekli: Emekli tanıtım kartı ve emekli aylığı tahsis belgesi ya da emekli maaşına ilişkin banka hesap cüzdanı
 13. Serbest Çalışan/Şirket Ortağı: Son yıla ait vergi levhası, son yıla ait bilanço ve gelir tablosu/işletme hesap özeti, ticaret sicil gazetesi/oda kayıt belgesi.
 14. Menkul Geliri Elde Edenler: Faiz gelirini gösteren hesap cüzdanı

Eviniz de internetten https://www.akbank.com/ihtiyac-kredisi adresinden başvuru dahi yapabilmenin yanı sıra Akbank kredi hesaplama araçlarıyla kendi kredinizi kendiniz belirleyebilir, seçenekler arasından size en uygun vadeyi ve kredi faiz oranını belirleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.