En İyisi Kredi

Akbank Taşıt Kredisi – Anında Onaylı!

04.10.2019
51
Akbank Taşıt Kredisi – Anında Onaylı!

Taşıt kredisine ihtiyacınız olduğunda, almak istediğiniz arabanın markası ve özelliklerine karar vererek Akbank’a başvurabilirsiniz. Eğer almak istediğiniz araç, fatura değeri elli bin TL’yi aşan bir binek araçsa, bu bedelin elli bin lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş beş, üstünde olan kısmı içinse yüzde elli oranında oto kredisini Akbank’tan temin edebilirsiniz. Akbank, sık sık cazip kampanyalar yaparak müşterilerine taşıt kredisi ile ilgili avantajlar sunuyor. Gerek size en yakın Akbank şubesine uğrayarak, gerekse https://www.akbank.com/tasit-kredisi linkine tıklayarak konu hakkında güncel detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Akbank Taşıt Kredisi Başvurusu

Akbank’ta 2. el taşıt kredilerinde kasko ve rehin zorunluluğunu kaldırıldı. Böylece kredinizi çok daha hızlı ve kolay kullanabiliyorsunuz. Akbank, ikinci el taşıt kredisinde kasko ve rehin zorunluluğunu ortadan kaldırmasıyla dikkat çekiyor. Bu özelliğiyle kredinizi kısa sürede ve fazla uğraşmadan alabilmenizi mümkün kılıyor. Banka, bireysel başvurularda ferdi kaza sigortasını zorunlu kılıyor.18 yaşından büyükseniz ve gelirinizi belgeleyebiliyorsanız, kredi taksidinin hane gelirinin %50’sini geçmemesi koşulu ile Akbank’a taşıt kredisi için başvurabilirsiniz. Nüfus cüzdanı veya pasaport, gelir belgesi, aracın fatura veya noter satış sözleşmesi ile başvuru yapabilirsiniz.

2. El taşıt kredisin de artık rehin yok, kasko yok. Dolayısı ile Akbank müşterilerine çok daha hızlı ve çok daha kolay kredi işlemi yapma olanağı sunuyor. Artık 2. el taşıt kredisi kullandırımı sırasında kasko ya da rehin şartı aranmayacak, sadece noter satış sözleşmesi ile işlem yapabileceksiniz. Yeni başlayan bu kolaylık dönemi ile avantajlı faiz oranları da sizi bekliyor. Taşıt Kredisi için Akbank’a gelin, 2. El taşıtın KDV+ÖTV dahil fiyatının Ltv oranı kadar kredinizi rahatça kullanabilirsiniz. Dilerseniz kredinizi 48 ay vadeye kadar kullanabilirsiniz. Bu oran nihai fatura değeri elli bin Türk Lirasını aşan binek araçlarda, bedelin elli bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, elli bin Türk Lirasının üstünde olan kısım için yüzde elli olarak uygulanıyor.

İstediğiniz arabaya Akbank ile ulaşmadan bir kaç adım önce sizlere yararlı bir kaç bilgi vermek istiyoruz. Çünkü ihtiyacınız olan her şey bu yazımızda.

 

Akbank Taşıt Kredisi Başvurusu Koşulları

 1. 18 yaşından büyük olunmalı, risk ve istihbaratta olumsuzluk olmamalıdır.
 2. Gelir belgelenmelidir.
 3. Kredinin taksidi, hane halkı aylık ortalama gelirinin %50’sini geçmemelidir.
 4. Gerçek kişilere Ferdi kaza sigortası yaptırılır.
 5. Gerekli Belgeler
 6. Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaportun aslı ve fotokopisi
 7. Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge
 8. Gelir durumunu gösteren belge
 9. Ücretliler:Maaş bordrosu veya net maaş tutarını gösteren işyerince onaylı belge
 10. Serbest Meslek Sahibi: Vergi levhası
 11. Firma Ortağı: Vergi levhası veya Ticaret Sicil Gazetesi’nde yer alan kuruluş ilanı fotokopisi
 12. Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler: Tapu aslı ve fotokopisi
 13. Emekliler: Hesap cüzdanı
 14. Fatura veya Noter Satış Sözleşmesi (Fatura tarihinden itibaren en fazla 1 ay içerisinde kredi kullanılabilir.)

Akbank,1948 yılında Adana’da kurulmuş özel bir bankadır. Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yer alan Akbank, bankacılık faaliyetlerinin yanı sıra, kültür sanat faaliyetleriyle de adını duyurmuş ve Türkiye’nin en bilinen markaları arasındaki yerini yıllarca korumayı başarmıştır. 2004 yılından bu yana başarıyla sürdürdüğü “Uluslararası İstanbul Film Festivali” bu faaliyetlerin en güzel örneklerinden biridir. Yurtiçi ve yurtdışında çeşitli finans kuruluşları tarafından onlarca ödüle sahip olan banka, en son 2015 yılında Brand Finans tarafından “Türkiye’nin en değerli markası” ödülünü kazanmıştır. Yine 2015 yılında Global Finance tarafından “Türkiye’nin en iyi nakit yönetimi bankası” ödülüne layık görülmüştür. Akbank, taşıt kredisi de dahil her türlü kredi ihtiyacı için öncelikli olarak başvurulan bankalar arasında yer alır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.