En İyisi Kredi

Anadolubank İhtiyaç Kredisi – Anında Onaylı!

05.10.2019
35
Anadolubank İhtiyaç Kredisi – Anında Onaylı!

Anadolubank ihtiyaç kredisi hesaplamasını https://www.anadolubank.com.tr/tr/tuketici-kredisi adresinden gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizin ücretsiz sunduğu bu bireysel kredi hesaplama aracı ile dilediğiniz kredi tutarı ve vadesi için güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ile hesaplama yapabilirsiniz. Hesaplama neticesinde kriterlerinize uyan tüm bankalara ait bireysel kredi ürünleri tek ekranda görüntüleyebilirsiniz. Anadolubank İhtiyaç Kredisi Evlilik, elektronik eşya, ev eşyası, tatil, beyaz eşya, dekorasyon, çocuklarınızın eğitimi vb. her türlü ihtiyacınız için kullandırılan kredidir. 18 yaşını doldurmuş ve aylık belgelenebilen geliri olan herkes bu kredi türü için başvuruda bulunabilir. Anadolubank ihtiyaç kredisi ürünü ile uygun faiz oranlarından faydalanarak dilediğiniz tutarda 60 aya varan vade seçenekleriyle bireysel kredi kullanabilirsiniz. Tatil, sağlık, evlilik, eşya gibi her türlü nakit ihtiyacınız için Anadolubank’tan tüketici kredisi çekebilir,

 • Aylık taksit tutarı
 • Toplam ödeme miktarı
 • Ödenecek toplam faiz miktarı
 • Dosya masrafı
 • Kefil sayısı
 • Yıllık maliyet

gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. En uygun ihtiyaç kredisi seçeneğine ulaşmak için bu detay bilgileri inceleyebilir dilerseniz kredi ürünlerini karşılaştırabilirsiniz.

Anadolubank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Anadolubank Kredi Kullanma Şartları:

18 yaşını doldurmuş olmanız

Kredi ödemelerinizin genel olarak zamanında ve eksiksiz olması

Gelirinizi resmi olarak belgeleyebiliyor olmanız

İpotek verecekseniz eşinizin rızasını yazılı olarak bankaya vermeniz

Not: İhtiyaç kredisi en fazla 60 ay vade ile kullanılabilir.

 

Anadolubank Kredi Başvuru Adımları

 1. Kullanmak istediğiniz ihtiyaç kredisi tutarını belirleyin.
 2. Ödemeniz gereken aylık taksit tutarını ve toplam geri ödeme tutarını göz önünde bulundurarak bütçenize en uygun vadeyi seçin.
 3. Başvuru formundaki iletişim bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi hatasız doldurun.
 4. Talep edilen evrakları bankaya eksiksiz bir şekilde iletin.
 5. Belirtilen süre içerisinde kredi sözleşmesini imzalayın.

 

Anadolubank Kredi Başvuru Belgeleri

 1. Nüfus cüzdanı
 2. İkamet belgesi veya fatura
 3. Gelir Belgesi
 4. Memurlar: Maaş bordrosu
 5. Özel Sektör Çalışanları: Maaş bordrosu ve şirket imza sirküleri
 6. Emekliler: Emekli aylık dökümü
 7. Şirket Ortakları: Güncel vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri ve oda kayıt belgesi
 8. Çiftçiler: Çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopileri
 9. Gayrimenkul Kira Geliri Olanlar: Tapu belgesi, ilgili kira kontratı

 

Anadolubank çok fazla duyulmamış ama gelecekte yıldızı parlayabilecek olan bir banka. Şimdilerde ise tüketici kredisi kampanyası düzenlemişler. Bizlerde gerekli araştırmaları yaparak bu kampanyayı sizler ile buluşturmaya karar verdik. Bu kampanyada gelir belgesinin mutlaka sunulması gerekiyor. Zaten gelirinize göre de alabileceğiniz kredi limitleri belirleniyor. Şöyle izah etsem daha doğru; Aylık gelirinizin yarısı, bir ayda ödeyeceğiniz maksimum taksit tutarını veriyor. Sizlerde vade sayısına göre ortalama ne kadar ödeyebileceğinizi hesaplayabilirsiniz. Kredi vadenizi 1 ay yapabileceğiniz gibi, 48 aya kadar da tercih edebilirsiniz. Benim sizlerden ricam, vade sayınızı çok iyi belirlemeniz. Kimisi gücü yetmediği halde 12 vade ile kredi alıyor. Sonrasında ise çok zorlanıyor. Kendinize rahat bir ödeme planı çıkarın. faiz oranı olarak da Anadolubank; tüm vade seçenekleri için ve kredi tutarları için %1,50 oranını benimsemiş. Bu oran sabit ve değişmiyor. Kredi tahsis ücreti bulunuyor. Bununla birlikte hayat sigortası da yaptırılıyor. Hayat sigortası bankalar tarafından mutlak suretle yaptırılıyor artık.

 

Kredi başvurusunda ikametgah adres belgenizi, nüfus cüzdanınızı ve gelir belgenizi banka yetkililerine vermeniz gerekiyor. Bu 3 belge ile başvuru yapılabiliyor. Başvuruları da Anadolubank istediği gibi değerlendirme hakkına sahip. Zira kredi notu çok riskli olanlar yada kredi sicili bozuk olanlar olabiliyor. Dolayısıyla da banka ret yanıtı verebiliyor. Birde Anadolubank gerek duyarsa kefil yada teminat isteme hakkına da sahiptir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.