En İyisi Kredi

Anadolubank Konut Kredisi – Kolay Onaylı!

05.10.2019
43
Anadolubank Konut Kredisi – Kolay Onaylı!

Anadolubank konut kredisi başvurusunu sitemiz üzerinden sizi yönlendirdiğimiz https://www.anadolubank.com.tr/tr/konut-kredisi adresi ile çok kolay yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden ev kredisi faiz oranlarını inceledikten sonra online mortgage başvurusunda bulunabilirsiniz. En uygun ev kredisini bulmak için sitemiz üzerinden hesaplama yaparak aylık taksit tutarı ve toplam ödeme tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sitemizden sadece Anadolubank’a değil tüm bankalara ait ev kredilerini görüntüleyebilirsiniz.
Başvurunuzun onaylanması için banka tarafından, ikinci aşamada, bazı belgeler talep edilecektir. Anadolubank ev kredisi başvurusu için gereken belgeler şunlardır:

  • Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
  • Gelir belgesi
  • Alınacak konut ait tapunun fotokopisi ve yapı kullanım izin belgesi

Anadolubank Konut Kredisi Başvurusu

Anadolubank Konut kredisi faiz oranları ve maliyet bilgileri için lütfen https://www.anadolubank.com.tr/tr/konut-kredisi tıklayınız. Mesken olarak kullanılmak üzere satın alınacak konutlara yönelik verilen kredilerdir. Kredinizi 120 aya varan vadelerde kullanabilirsiniz. 18 yaşını doldurmuş ve geliri olan herkes kullanabilir. Geri ödeme planınızı müşteri temsilcinizle konuşarak kendi koşullarınıza göre oluşturabilirsiniz. İnşaatın bitmiş, kat irtifaklı/mülkiyetli ve yapı kullanma izin belgesinin (iskan) alınmış olması gerekir.

 

Kredi Başvurusunda İstenilen Belgeler

Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi

Gelir durumunu gösterir belge

Ücretliler: Güncel Maaş Bordrosu veya net maaş tutarını gösteren işyerince onaylı belge (özel işyeri çalışanları için işyerine ait imza sirküleri)

Serbest Meslek Erbabı veya Ticaret Erbabı: Vergi levhası, son 2 yıla ait onaylı bilanço ve gelir tablosu, cari yıla ait mizan.

Satın alınacak konuta ait tapu fotokopisi ve yapı kullanım izin belgesi Gerekli Koşullar Tapu fotokopisi alınır (Tapu işlem tarihinden itibaren en fazla 1 hafta içerisinde kredi kullandırılabilir). Konut sigortasi yaptırılır (Sigorta, kredi vadesi süresince yenilenmek durumundadır). Gerçek kişilere Kredi Hayat Sigortası kredi vadesi ve tutarı ile uyumlu yaptırılır. Gerek görülen durumlarda son 3 ay içerisinde düzenlenmiş ikametgah senedi (Nüfus Müdürlükleri tarafından düzenlenmiş) ya da ikametgah adresini gösteren fatura istenebilir.

 

Anadolubank konut kredisi için gerekli Koşullar

Tapu fotokopisi alınır (Tapu işlem tarihinden itibaren en fazla 1 hafta içerisinde kredi kullandırılabilir).

Konut sigortasi yaptırılır (Sigorta, kredi vadesi süresince yenilenmek durumundadır).

Gerçek kişilere Kredi Hayat Sigortası kredi vadesi ve tutarı ile uyumlu yaptırılır.

Gerek görülen durumlarda son 3 ay içerisinde düzenlenmiş ikametgah senedi (Nüfus Müdürlükleri tarafından düzenlenmiş) ya da ikametgah adresini gösteren fatura istenebilir.

 

Anadolubank Konut Kredisi Başvurusu yaptığınız da 3 aydan 120 aya varan vadelerde kredi kullanabilirsiniz. Kredi vadesi boyunca faiz değişikliklerinden etkilenmezsiniz, ödemeleriniz sabittir. Ekspertiz değerinin %75’ine kadar kredi kullanabilirsiniz. Ekspertiz bedelinin %50’sine kadar kefilsiz kredi teklif edebilirsiniz. Mesken olarak kullanılmak üzere satın alınacak konutlara yönelik verilen kredilerdir. Kat irtifaklı/mülkiyetli ve yapı kullanım izin belgesinin (iskan) alınmış olması gerekir. Kredi vadesi boyunca Bankamızca hayat, konut ve dask sigortası yaptırılır. Kredi kullanımı sırasında oluşan masraflarınız da kredinizin içine dahil edilerek kredilendirebilirsiniz. Anadolu Bank konut kredisini mesken olarak kullanılmak üzere satın alınmak istenen konutlara yönelik uygulamaktadır. Sizler de artık ev sahibi olmak istiyorum diyorsanız Anadolu Bank’ın konut kredisinden yararlanabilirsiniz. Anadolu Bank 120 aya varan vade seçenekleri ile konut kredi vermekle birlikte uygun faiz oranlarıyla da tercih sebebi oluyor. Ayrıca almak istediğiniz evin ekspertiz değerinin %75’ine kadar kredi talebinde bulunabilirken, ekspertiz bedelinin %50’sine kadar kefilsiz kredi imkanına da sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.