En İyisi Kredi

Anadolubank Taşıt Kredisi – Hızlı Onaylı!

05.10.2019
32
Anadolubank Taşıt Kredisi – Hızlı Onaylı!

Anadolubank taşıt kredisi hesaplaması yapmak için;

https://www.anadolubank.com.tr/tr/tasit-kredisi adresini kullanabilirsiniz.  Ayrıca sitemiz üzerinden araç kredisi hesaplama aracındaki ilgili alanlara çekmek istediğiniz kredi tutarı ve vadeyi girerek sorgulama yapabilir, bankaların sunduğu taşıt kredisi faiz oranlarını inceleyebilirsiniz. Başka bankalara ait araç kredisi ürünlerini de görebileceğiniz web sitemiz de dilediğiniz kredi ürünlerini karşılaştırabilirsiniz. Kredi hesaplaması yaparak çekmek istediğiniz tutar ve vade için aylık taksitlerinizin ne kadar olacağı, ödeyeceğiniz toplam faiz tutarı, masraf tutarı gibi detaylı bilgilere de ulaşabilirsiniz. Anadolubank araç kredisini sıfır ve ikinci el araba alımlarınız için kullanabilirsiniz.

Anadolubank Taşıt Kredisi Başvurusu

Markası ne olursa olsun tüm binek araçlarda, Taşıt Kredisi’nden yararlanabilirsiniz. 0 km araçlarda 48 aya kadar vadelendirme imkanından yararlanabilirsiniz. 18 yaşını doldurmuş ve geliri olan herkes bu kredi türü için bankaya başvuruda bulunabilir bankanın rekabetçi faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Taşıt kredisi ile ilgili tüm belgelerin Şubeye eksiksiz olarak teslim edilmesinden sonra en geç 1 iş günü içerisinde kredi başvurunuz sonuçlanır.

 

Anadolubank Kredi Başvurusunda İstenilen Belgeler:

  1. Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
  2. Gelir durumunu gösterir belge
  3. Ücretliler: Güncel Maaş Bordrosu veya net maaş tutarını gösteren işyerince onaylı belge (özel işyeri çalışanları için işyerine ait imza sirküleri)
  4. Serbest Meslek Erbabı veya Ticaret Erbabı: Vergi Levhası, son 2 yıla ait onaylı bilanço ve gelir tablosu, cari yıla ait mizan
  5. Şirket Ortağı Olanlar: Vergi Levhası veya Ticaret Sicil Gazetesinde yer alan kuruluş ilanı fotokopisi
  6. Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler: Tapu aslı ve fotokopisi 0 km araçlar icin proforma faturası 2. el araçlar için ruhsat belgesi

 

Gerekli Koşullar

Fatura veya Noter Satış Sözleşmesi istenir. Kasko Sigortası yaptırılır. (Sigorta, kredi vadesi süresince yenilenmek durumundadır) Gerçek kişilere Hayat Sigortası kredi vadesi ve tutarı ile uyumlu yaptırılır. Kefil Alınır. Satın alınan araç üzerine rehin konulur. Gerek görülen durumlarda son 3 ay içerisinde düzenlenmiş ikametgah senedi (Nüfus Müdürlükleri tarafından düzenlenmiş) ya da ikametgah adresini gösteren fatura istenebilir.

 

Anadolubank, marka farkı gözetmeksizin bütün binek araçlara oto kredisi alabileceğiniz bir bankadır. Eğer almak istediğiniz araç “0” kilometre ise, Anadolubank’dan alacağınız taşıt kredisini 48 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. İkinci el taşıt kredisi onayı için diğer birçok bankada olduğu gibi Anadolubank’ta da aracın en fazla 5 yaşında olması koşulu aranmaktadır. 18 yaşından büyük olan ve gelirini belgeleyebilen herkes, Anadolubank’ın sunduğu taşıt kredisi hizmetinden kolaylıkla yararlanabilir. Banka, oto kredisi başvurularını en geç 1 gün içinde sonuçlandırmaktadır. Anadolubank, ikinci el araçların satış fiyatının %85’ini kredilendirererek müşterilerine avantaj sunan bir bankadır.

Anadolubank’ın oto kredisi konusunda müşterilerine sağladığı güncel ve rekabetçi faiz oranlarından yararlanmak için, internet şubesini inceleyebilir, ya da size en yakın lokal şubeye uğrayarak bilgi alabilirsiniz. Anadolubank’tan verilen oto kredilerinde müşterilerden kefil istenmektedir. Ayrıca alacağınız araca Kasko Sigortası yaptırmanız ve kredi vadesine göre hayat sigortası zorunluluğu da bankanın istediği koşullar arasında yer almaktadır. Nüfus cüzdanınız, gelirinizi gösteren belge, “0” kilometre araçlar için proforma fatura, ikinci el araçlar içinse ruhsat belgesi ile Anadolubank’a oto kredisi başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz.

Anadolubank 1997 yılında Habaş Grubu tarafından kurulan Anadolubank, Türkiye’nin genç, hızla gelişen çağdaş bankaları arasında yer almaktadır. 3 şubeyle kurulan Anadolubank, bugün 100’den fazla şube ve 2000’in üzerinde çalışanla hizmetlerine devam etmektedir. Küçük ve orta ölçekli işletmelere sağladığı finansman kredileri ile ön plana çıkan Anadolubank, bireysel ve ticari bankacılık faaliyetlerini de kurulduğu günden bu yana, yükselen bir başarı ivmesiyle sürdürmeye devam etmektedir. Müşterilerine ihtiyaç odaklı hizmet vermeyi misyon edinen Anadolubank, genç yaşına rağmen sağladığı uluslarar arası kredi hizmetleriyle dış pazara da açılmayı başarmıştır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.