En İyisi Kredi

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi

08.10.2019
31
Burgan Bank İhtiyaç Kredisi

Burgan Bank olarak size özel fırsatlar ve uygun taksitler ile ihtiyaç kredisi sunuyor. Eğitim, tatil, evlilik veya sağlık gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için bankanın ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. Bütçenize uygun ödeme planlarına sahip, düşük masraflı ihtiyaç kredisi alternatifleri ile başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

18 yaşını doldurmuş olmanız

Kredi ödemelerinizin genel olarak zamanında ve eksiksiz olması

Gelirinizi resmi olarak belgeleyebiliyor olmanız

İpotek verecekseniz eşinizin rızasını yazılı olarak bankaya vermeniz

Not: İhtiyaç kredisi en fazla 60 ay vade ile kullanılabilir.

 

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin

  1. Kullanmak istediğiniz ihtiyaç kredisi tutarını belirleyin.
  2. Ödemeniz gereken aylık taksit tutarını ve toplam geri ödeme tutarını göz önünde bulundurarak bütçenize en uygun vadeyi seçin.
  3. Başvuru formundaki iletişim bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi hatasız doldurun.
  4. Talep edilen evrakları bankaya eksiksiz bir şekilde iletin.
  5. Belirtilen süre içerisinde kredi sözleşmesini imzalayın.

 

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Başvuru Belgeleri

Nüfus cüzdanı

İkamet belgesi veya fatura

Gelir Belgesi: Memurlar: Maaş bordrosu

Özel Sektör Çalışanları: Maaş bordrosu ve şirket imza sirküleri

Emekliler: Emekli aylık dökümü

Şirket Ortakları: Güncel vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri ve oda kayıt belgesi

Çiftçiler: Çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopileri

Gayrimenkul Kira Geliri Olanlar: Tapu belgesi, ilgili kira kontratı

 

 

Burgan Bank kredi fırsatları size özel ve uygun faiz oranlarıyla elinizin altında.. Eğitim, tatil evlilik, sağlık konusunda 10.000 TL’ye kadar 48 aya varan vade ve %1.32’den başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi sizin oluyor. Bunun yanında adınıza kayıtlı gayrimenkulü teminat göstererek 500.000 TL’ye kadar Burgan Bank ipotekli ihtiyaç kredisine sahip olmanız da mümkün. Yalnızca sitedeki formu doldurarak bilgi alabilir, gereken işlemlerden sonra bunu elde edebilirsiniz. Ayrıca maaş ödemenizi PTT üzerinden alıyorsanız 48 aya varan vadelerle %1.81’den başlayan faiz oranlarıyla 55.000 TL’ye kadar Burgan Bank PTT ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Dilediğiniz taşıta 0 km’de kavuşmak istiyorsanız Burgan Bank taşıt kredisi 48 aya varan vade ve %1.99 sabit faiz oranlarıyla ayağınızın altına geliyor. Dilerseniz 2. el taşıtta 36 aya varan vade ile aynı faiz oranları uygulanıyor. Burgan Bank konut kredisi ise 100.000 TL’ye kadar 120 aya varan vade ve %1.34 faiz oranlarıyla sıcacık yuvanızın kapılarını açıyor.

 

Nakit ihtiyacınız varsa Burgan Bank bireysel ihtiyaç kredisi ile rahat bir nefes alabilirsiniz. Çünkü kişiye özel faiz oranları sunan Burgan Bank ihtiyaç kredisini 60 aya kadar vadelendirebilir; bayram kredisi, evlilik kredisi, eğitim kredisi, borç kapatma kredisi olarak veya tüm diğer ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Eğer daha yüksek tutarda bir krediye ihtiyaç duyuyorsanız Burgan Bank’ın sunduğu ipotekli ihtiyaç kredisinden faydalanabilirsiniz. Burgan Bank ihtiyaç kredisi için https://www.burgan.com.tr/dijitalkredi/basvuru-giris adresini kullanarak hızla gerçekleştirebilirsiniz. Güncel faiz oranlarını kullanarak çekmek istediğiniz kredi tutarı ve vadesine göre hesaplama yapan bireysel kredi hesaplama aracı ile kriterlerinize uyan tüm kredi ürünlerini görebilirsiniz. Bu ürünlere ait ihtiyaç kredisi faiz oranları, aylık taksit tutarı, toplam ödeme tutarı gibi detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Online Başvurularda

Kişisel bilgilerin bankaya iletilmesi sonrasında 24 saat içerisinde değerlendirme sonuçlanacak ve kredi sonucu kısa mesaj aracılığıyla bildirilecektir.

30 bin TL’ye kadar yapılan başvurular için gelir belgesi ibrazı ya da teminat gösterilmesi gerekmeyebilir, ancak 30 bin TL ve üzerindeki miktarlar için yapılacak kredi başvuruları ön başvuru statüsünde değerlendirilmeye alınacak tahsisi için şubeye gidilmesi gerekecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.