En İyisi Kredi

Burgan Bank Taşıt Kredisi

08.10.2019
29
Burgan Bank Taşıt Kredisi

0 Kilometre İçin

Burgan Bank Taşıt Kredisi alımlarınızda sadece TL cinsinde kullandırılan aylık eşit taksit ödemeli ve sabit faizli bir kredidir. Maksimum kredi vadesi 60 aydır. Satın alınacak birinci el (sıfır kilometre) taşıt için kredilendirme oranı nihai fatura değeri bedelinin 100.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70, 100.000 TL’yi aşan kısmı için ise %50 oranındadır. Kredilendirilecek taşıt üzerine rehin tesis edilecektir. Banka adına rehinli aracın kasko sigortası da yaptırılacaktır.

2.El İçin

Satın alınacak ikinci el taşıt için kredilendirme oranı nihai fatura değeri bedelinin 100.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70, 100.000 TL’yi aşan kısmı için ise %50 oranındadır. Kredilendirilecek taşıt üzerine rehin tesis edilecektir. Banka adına rehinli aracın kasko sigortası da yaptırılacaktır.

 

Burgan Bank Taşıt Kredisi Başvurusu

Burgan Bank’a taşıt kredisi almak için başvuru formunu doldurmak isteyenler için başvuru şartları konusunda gerekli bilgiye sahip olmaları gerekecektir. Bu konuda dikkatli hareket etmek gerekiyor. Çünkü bu şartları sağlamazsanız başvurunuz büyük ihtimal olumsuz sonuçlanacaktır. Şimdi banka tarafından istenilen evrakları ve belirli şartlar hakkında bilgileri paylaşmaya çalışalım.

Nüfus Cüzdanı

Başvuru Formu

0 km ve İkinci el araçlar için istenilen belgeler

Son üç aya ait herhangi bir fatura

Araç üzerine rehin konulmasına imkan veriliyor olması gerekmektedir

Kasko sigortası yapılmalıdır.

Bu belgelerin yanı sıra unutulmaması gereken en önemli detayları almak için bankanın herhangi bir şubesiyle iletişime geçmek gerektiğini unutmamanız gerekiyor. Faiz oranları ve maliyetler hakkında bilgiye ulaşmak mümkündür.

İhtiyaçlarınızı ve hayallerinizi ertelemek yerine Burgan Bank’ın sunduğu avantajlı oto kredisi seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Sıfır kilometre ya da ikinci el araç ayrımı yapmadan istediğiniz araç için taşıt kredisi seçeneklerini Burgan Bank’ta bulabilirsiniz. Aylık eşit taksit ödemeli, sabit faizli şaşırtmayan kredi seçenekleri 48 aya varan vade süreleri ile hayallerinizin yanında oluyor. 0. kilometre araçlar için proforma faturaya yansıyan anahtar teslim bedelinin %75’inden fazla olmamak şartıyla oto kredisi kullanabilirsiniz. 2. el araçlar için aracın kasko bedelinin %60’ını geçmemek suretiyle 2. el taşıt kredisi alabilirsiniz. 2. el araç kredisi için aracın 3. yaşını geçmemiş olması şartını arayan Burgan Bank kredi için taşıt üzerinden ipotek talep ederek ihtiyaç duymadığı halde kefil talebinde bulunmuyor. Nüfus cüzdanı, gelir belgesi, kredi konusu olan ikinci el aracın kaskosu ya da kredi konusu olan 0 km. aracın proforma faturası ve ikametgah belgesi ya da adınıza düzenlenmiş fatura ile oto kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Burgan Bank taşıt kredisi sağlamış olduğu finansmanlar arasında taşıt kredisini de müşterilerine sunuyor. 0 km taşıt kredisi veya ikinci el taşıt kredisi için bankaya başvuru da bulunabilirsiniz. İki türlü kredide TL olarak veriliyor ve sabit faizli olarak müşterilerine sunuluyor. Araç faturası 100 bin TL’nin üzerinde olursa kredi %50 olarak verilecektir. 100 bin TL’nin altında olan faturalarda %70’lik kısmı kredilendirilmektedir. Başvurunuzu yaparken bu basit gibi duran detayı görmenizde fayda var. Çünkü arta kalan parayı kendi cebinizden sağlamanız gerekiyor. Bu konuda banka şubelerine giderek gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Burgan Bank

Burgan Bank 1977 yılında kurulmuştur ve Kuveyt merkezlidir. Türkiye’nin en iyi hizmet sağlayıcı olma hedefi ile Türkiye faaliyetlerine başlayan Burgan Bank, güven ve dürüstlük üzerine inşa ettiği müşteri ilişkileri ile ilerlemek istiyor. Türkiye’de kambiyo işlemi yapan 54 şubesi bulunan banka müşteri odaklı bankacılık anlayışını sürdürüyor. 2010 yılında “En İyi İnternet Bankacılığı Hizmet Ödülü”, 2011 yılında 2011 yılında “Kalite İçin Uluslararası Platin Yıldız” ödülünü ve “En İyi Teknik Ödülünü” de kazanmıştır. 2012 yılında “MENA’da En İyi Bankacılık Grubu” gibi pek çok ödülü olan banka finans çevrelerinin beğenisini topluyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.