En İyisi Kredi

Citibank İhtiyaç Kredisi

09.10.2019
36
Citibank İhtiyaç Kredisi

Belki de ülkemizde en düşük faiz oranı ile kredi vermekte olan bankalarından birisi olan Citibank, büyük şehirlerin tamamında şubeler açıyor ve kendini daha çok göstermeye başlıyor. Daha çok kişinin tercih etmesinin nedenleri arasında düşük faiz oranı ve kaliteli hizmet gibi birçok neden bulunmaktadır. Citibank ihtiyaç Kredisi Başvurusunda bulunmak için yazının devamını okuyabilir, aşağıdaki adımları inceleyebilirsiniz. Kolay bir şekilde başvuru kabul eden Citibank, aynı zamanda belgeleri kapınıza kadar gönderebilmektedir. Diğer bankalara oranla daha farklı bir çalışma prensibine sahip olan Citibank, müşteri memnuniyetine önem vermektedir. 

Citibank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Citibank kredi başvurularınızı hem web üzerinden hem de SMS yolu ile gerçekleştirebileceğinizi söylemiştik. Eğer kredi başvurunuza onay verildiyse uymanız gereken şartlar ve hazırlamanız gereken birtakım belgeler de bulunmaktadır. İşte gerekli olan o belgeler:

Başvuru formu,

İkametgah,

Nüfus cüzdanı fotokopisi,

Maaş bordrosu.

 

Citibank’a SMS dışında hem telefon ile hem de web sitesi aracılığı ile de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Şayet siciliniz de temizse, 1 gün içinde kredi imkanına sahip olabiliyorsunuz. Krediniz onaylandığı takdirde, gerekli belgeleri herhangi bir Citibank şubesine teslim ediyorsunuz. İşlemleriniz tamamlandıktan sonra da paranız 1 iş günü içerisinde hesabınıza yatmış oluyor.

Citibank, internet üzerinden yapılan başvurularda ne kadar farklı bir banka olduğunu da bir kez daha ortaya koyuyor. Eğer internet üzerinden kredi başvurusunda bulunacaksanız, kredi faiziniz yüzde 0,50 daha ucuz oluyor. Böylece kredi başvurusunu internetten yapmanız, size çok daha yarar sağlayacaktır.

 

Citibank SMS İle İhtiyaç Kredisi Başvurusu

SMS ile Citibank Kredi Başvurusunda bulunmak çok kolay hale gelmiştir. Bunun için tek yapmanız gereken cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girip E yazıp 2484‘e SMS göndererek ön onay almayı beklemek. Ardından Citibank sizinle detaylı iletişime geçerek tüm belgeleri kapınıza kadar gönderecektir. Kredi başvurunuzun 1 günde onaylanabilmesi için eksiksiz bilgi ve evrakla başvuru yapılması gerekmektedir. Gün içinde saat 16:30’dan sonra gelen başvurular 1 sonraki iş günü sabah gelmiş kabul edilecektir. Kampanya dönemlerinde yoğunluk nedeniyle başvuruların değerlendirilmesi 1 günden uzun sürebilir.

 Citibank Telefon İle İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Telefon ile kredi başvurusunda bulunmak isteyenler Citibank’ın 0216 524 74 75 numaralı kredi hattını hafta içi her gün mesai saatlerinde arayabilir ve kredi başvurularını yapabilirler. Üstelik Citibank, eğer temiz bir sicile sahipseniz size 1 gün içerisinde kredi imkânı sunmaktadır. Krediniz için telefonda ön onay aldıktan sonra şubeye gitmeli veya belgeleri adresinize istemelisiniz. Diğer işlemler de tamamlandıktan sonra ise paranız 1 iş günü içerisinde istediğiniz hesabınıza yatırılacaktır. 

Citibank İnternet İle İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Citibank yine her zaman olduğu gibi kendi ayrıcalığını bir kez daha ortaya koymuştur. İnternet üzerinden yapılan başvurularda Citibank, faiz oranlarında indirime gitmektedir. Yani eğer internet üzerinden başvuru yapacak olursanız, kredi faiziniz % 0,50 daha ucuzlamaktadır. Bu nedenle Citibank’a kredi başvurusunda bulunurken internet aracını kullanmanız çok daha yararlı olacaktır. Citibank’a web ile kredi başvurusunda bulunmak isteyenler ise https://www.enuygun.com/kredi/citibank/ tıklayarak işlemlerini gerçekleştirebilirler. Aynı zamanda çalışan/çalışmayan herkese kredi vermekte olan Citibank sizlerden burada yer alan belgelerin hepsini istemektedir. Buradaki belgeleri de incelemeniz kredi almanız için sizlere daha yardımcı olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.