En İyisi Kredi

Citibank Konut Kredisi

09.10.2019
29
Citibank Konut Kredisi

Bu sayfamızda citibank için konut kredisi hesaplaması yapabilir, güncel citibank konut kredisi oranlarını inceleyebilir, citibank ev kredisi taksit hesaplaması yapabilir ve isterseniz direkt olarak citibank konut kredisi için başvurunuzu yapabilirsiniz.

Citi Bank 30 yılı aşkın süredir Türkiye’de faaliyet göstermekle birlikte müşterilerine kurumsal ve ticari bankacılık hizmetleri sunmaktadır. 12 aydan 120 aya kadar vade seçeneği ile kolayca ev sahibi olmak isteyenler Citi Bank konut kredisini tercih ediyor. Citi Bank’ın vade sayısına göre değişebilen konut kredisi faiz oranları da oldukça uygundur.

Citibank Konut Kredisi Başvurusu

Citi Bank konut kredisi başvurusu için internet üzerinden veya telefon ile işlem yapabilirsiniz. Yaptığınız işlem süreci başlatmakla birlikte devamında Citi Bank yetkilileri tarafından yönlendirileceksiniz. Almak istediğiniz konutla ilgili konut kredisi kullanmadan dikkat etmeniz gereken noktaların olduğunu unutmamalısınız. Özellikle almak istediğiniz konutun yasal engellerinin olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu konuda Citi Bank tarafından gönderilen ekspertizin detaylı incelemesi ile konutun yasal, çevresel ve fiziki durumuyla ilgili sunacağı rapor önemli bir noktadır. Kredi tutarının ekspertiz raporunun sonucuna göre belirleneceğini unutmamalısınız. Citi Bank konut kredisi başvurunuz ön başvuru ile başlayarak kısa sürede sonuçlanacaktır.

Gereken evraklar

Nüfus cüzdanı, ikamet belgesi, fatura veya tapu fotokopisi,

Gelir Belgesi;

Memurlar için gelir belgesi: Maaş Bordrosu,

Özel Sektör Çalışanları için gelir belgesi: Maaş bordrosu ve şirket imza sirküleri,

Emekliler için gelir belgesi: Emekli aylık dökümü,

Şirket Ortakları için gelir belgesi: Güncel vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri ve oda kayıt belgesi,

Çiftçiler için gelir belgesi: Çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopileri,

Gayrimenkul kira geliri olanlar için gelir belgesi: Tapu belgesi, ilgili kira kontratı

 Citibank Hakkında

Citibank, bankacılık sektöründe 200 yıldır 100’den fazla ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir. 1975 yılında kurumsal bankacılık hizmetleriyle Türkiye’deki faaliyetlerine başlamıştır. Fakat 1975 yılından önce de Türkiye’deki birçok kalkınma projesinin finansmanında görev almıştır. Citibank şube statüsündeki hizmetlerine 1981 yılında başlamıştır.

Menkul kıymet saklama hizmetleri, hazine ürünleri, kurumsal ve ticari müşterilere krediler gibi ticari bankacılık hizmetlerine 1998 yılında başlamıştır. Kurumsal ve ticari bankacılık müşterilerini önemseyen Citibank; şubeler, CitiDirect Online internet bankacılığı ve CitiService telefon bankacılığı olmak üzere üç kanaldan hizmet vermektedir. Sahip olduğu köklü geçmişi sayesinde müşterilerine hızlı, etkin ve yaratıcı hizmet sunmaktadır. 160 ülkede milyonlarca insan arasında köprü görevi gören Citibank, deneyimli kadrosuyla müşterilerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Toplumsal kalkınmaya destek kapsamında bireylere ihtiyaç duydukları bilgi ve becerilerin kazandırılması için sosyal destekli projelerde yer almaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.