En İyisi Kredi

Denizbank İhtiyaç Kredisi

10.10.2019
28
Denizbank İhtiyaç Kredisi

Arabanız mı bozuldu? Ev eşyalarınızı mı değiştirmek istiyorsunuz? Tatile mi ihtiyacınız var? Eğitim, evlilik, tatil, ev eşyası gibi her türlü kişisel ihtiyacınız için 60 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Denizbank kampanyaları ve bireysel ihtiyaç kredisi kapsamında müşterilerine özel ve tüketicilere sunduğu farklı ihtiyaç kredi türleri vardır. Genel anlamda denizbank her kesimin acil nakit ihtiyaçları için bir kredi ürünü sunmaktadır. Sunduğu anında kredi ve hızlı krediler ile zaman kaybı yaşamazsınız. En uygun %1,99 kredi faiz oranları ile en az başvuru 1.000 TL ile en fazla başvuru 100.000 TL’dir. Kredi ödemeleriniz 60 ay taksit ve artan taksitli, azalan taksitli ile ödeyebilirsiniz. 

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu farklı pek çok kanaldan yapılabilmektedir. Müşterilerine kolay kredi başvuru imkanı sunan Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu için internet ve SMS kanallarını da kullanabilmektedir. Denizbank internetten kredi başvurusu için Denizbank internet sitesi üzerinden yer alan online kredi başvurusu linkini tıklamanız ve açılan pencerede sizden istenen bilgileri girmeniz yeterlidir.

Cep telefonuna doğrulama kodu gönderileceği için kullandığınız ve ulaşabildiğiniz bir numarayı açılan ekranda girmeniz gerekmektedir. Bir diğer kolay kredi çekme yöntemi ise Denizbank internet şubesi müşterilerine sunulan yöntemdir. Bu yöntemde internet şubesi hesabınıza Denizbank internet şubesi şifresi ve kimlik numarası bilgilerinizi girdikten sonra krediler bölümünden hazır kredi bölümünü ziyaret ederek ya da anında kredi başvuru formu doldurmanız yeterli olacaktır.

 

18 yaşını doldurmuş olmanız

Kredi ödemelerinizin genel olarak zamanında ve eksiksiz olması

Gelirinizi resmi olarak belgeleyebiliyor olmanız

İpotek verecekseniz eşinizin rızasını yazılı olarak bankaya vermeniz

Not: İhtiyaç kredisi en fazla 60 ay vade ile kullanılabilir.

 

DenizBank İhtiyaç Kredisi Başvuru Adımları

  1. Kullanmak istediğiniz ihtiyaç kredisi tutarını belirleyin.
  2. Ödemeniz gereken aylık taksit tutarını ve toplam geri ödeme tutarını göz önünde bulundurarak bütçenize en uygun vadeyi seçin.
  3. Başvuru formundaki iletişim bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi hatasız doldurun.
  4. Talep edilen evrakları bankaya eksiksiz bir şekilde iletin.
  5. Belirtilen süre içerisinde kredi sözleşmesini imzalayın.

 

DenizBank İhtiyaç Kredisi Başvuru Belgeleri

Nüfus cüzdanı

İkamet belgesi veya fatura

Gelir Belgesi: Memurlar: Maaş bordrosu

Özel Sektör Çalışanları: Maaş bordrosu ve şirket imza sirküleri

Emekliler: Emekli aylık dökümü

Şirket Ortakları: Güncel vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri ve oda kayıt belgesi

Çiftçiler: Çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopileri

Gayrimenkul Kira Geliri Olanlar: Tapu belgesi, ilgili kira kontratı

Gerekli Belgeler: Tutar Belirtilen Onaylı kredinin kullandırımı sırasında sadece Nüfus cüzdanı beyan edilmesi zorunludur. Banka gerekli gördüğü takdirde ilave belge isteyebilir. Banka Güncel Faiz Oranları anlık olarak güncellenememektedir. Kredi Kullanımınız sırasında mutlaka güncel faiz oranlarını sormalısınız.

 

Özellikleri

Uygun oran ve vadeler

Sabit faizli, eşit veya esnek taksitli ödeme planı

Başvurunuza 1 iş günü içerisinde cevap alabilme,

Geri ödeme günlerinizi kredi kullanımından sonraki 45 güne kadar tercihinize göre belirleyebilme imkanı.

 

Denizbank SMS İle İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Denizbank cebimde kredi sistemi SMS ile kredi kullanmanıza olanak sağlayan hizmettir. Bu hizmetten yararlanarak kolay kredi kullanmak isteyen kişilerin cebimde kredi Denizbank SMS numarası olan 3280 numarasına KREDİM yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaralarını yazıp göndermeleri yeterlidir.

Bu mesajın ardından Denizbank kredi başvuru sonucu sadece 5 dakika içerisinde aynı cep telefonuna gönderilmekte, kredi notu uygun seviyede olan kişilere kredi ön onayı mesajı gönderilerek kredi kullanımı sağlanmaktadır. Denizbank ihtiyaç kredisi SMS kredi paketinde 55 bin liraya kadar kredi onayı 48 ay vadeli kredi olarak kullanılmaktadır.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.