En İyisi Kredi

Denizbank Konut Kredisi

10.10.2019
29
Denizbank Konut Kredisi

Sabit faiz seçeneği ile mortgage kredisi kullanabilir, kredinizi eşit taksitler halinde ödeyebilirsiniz. 25 yıla kadar vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Satın alacağınız konutun ekspertiz değerinin en fazla %80’ine kadar kredi kullanabilirsiniz.

Deniz Bank, kredi almak isteyenlere sunduğu avantajlı kampanyalarla sizleri bekliyor. Bireysel kredilerde çok sayıda kampanyaya sahip olan Deniz Bank özellikle Mortgage kredilerinde oldukça avantajlı. Deniz Bank Konut Kredisi desteği ile uygun ve sabit faiz oranları ile ev sahibi olmak isteyenlerin tercih ettiği bankalar arasında yer alıyor. Deniz Bank konut kredisinden 25 yıla kadar uzanan vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

 

Denizbank Konut Kredisi Başvurusu

18 yaşını doldurmuş olmanız

Kredi çalışmalarınızın genel olarak düzgün olması

Gelirinizi resmi olarak kayıtlandırabiliyor olmanız

Evliyseniz eş rızanızı yazılı olarak bankaya vermeniz

Alacağınız konutun tapuda “mesken” olarak geçmesi

Konutun yapı kullanma izin belgesi (iskanı) alınmış olması

 

DenizBank Konut Kredisi Kullanmak İçin

  1. Kullanmak istediğiniz konut kredisi tutarını belirleyin.
  2. Başvuru formundaki iletişim bilgilerinizi ve kişisel bilgilerizi hatasız doldurun.
  3. Talep edilen evrakları bankaya eksiksiz bir şekilde teslim edin.
  4. Ekspertiz ücretini ödeyin ve raporun çıkmasını bekleyin.
  5. Bankadan ipotek evraklarını teslim alın ve tapuya iletin
  6. Tapu devir işlemi tamamlandığında gerekli evrakları bankaya iletin.
  7. Konut kredisi açılışı için kredi sözleşmesini imzalayın.

 

DenizBank Konut Kredisi Başvuru Evrakları

Nüfus cüzdanı

İkamet belgesi veya fatura

Tapu fotokopisi

Gelir Belgesi: Memurlar: Maaş bordrosu

Özel Sektör Çalışanları: Maaş bordrosu ve şirket imza sirküleri

Emekliler: Emekli aylık dökümü

Şirket Ortakları: Güncel vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri ve oda kayıt belgesi

Çiftçiler: Çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopileri

Gayrimenkul Kira Geliri Olanlar: Tapu belgesi, ilgili kira kontratı

 

Deniz Bank konut kredisi başvuru için gelirini belgeleyebilen ve 18 yaşını doldurmuş herkese kapılarını açmakta. İstenilen belgeler doğrultusunda Deniz Bank’tan konut kredisi başvurunuzu yapmanız mümkün. Konut kredisi başvurusu yapmadan önce, almak istediğiniz konutla ilgili kapsamlı bir araştırma yapmayı unutmamanız gerekmektedir. Yapacağınız araştırma sonucunda almak istediğiniz konut için eksper talebinde bulunabilirsiniz. Bildiğiniz gibi ekspertiz raporu ile kredi tutarı orantılı olarak ilerlemektedir. Konuyla alakalı bankanıza başvuruda bulunabilirsiniz.

Konut kredinizin başvurusunu yapmadan önce, almak istediğiniz konuta dair bir araştırma yapmanız yararınıza olacaktır. ABank konut kredisine başvurmadan önce, söz konusu konuta ait kredi çekmeyi engelleyebilecek yasal kararların var olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir. Bunu öğrenmek için kredi başvurunuzdan önce ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz. Eksper, konut ile ilgili yasal süreçlerin yanında konutun fiziki ve çevresel faktörlerine ait raporu 3 iş günü içerisinde belirleyebilmektedir. Ekspertiz raporunun konut krediniz ile ilgili çekmek istediğiniz tutarı doğrudan etkilediğini unutmayın. Kredi tutarı, ekspertiz raporuna göre netleşecektir. Deniz Bank konut kredilerinde, satın almak istediğiniz evin ekspertiz raporuna göre evin değerinin maksimum %80’ine kadar kredi imkanı sağlamaktadır.

DenizBank konut kredisi hesaplama işlemi için web sitemizin ev kredisi hesaplama aracından faydalanabilir ayrıca konut kredisi faiz hesaplama aracı ile almak istediğiniz konut kredisi için hesaplama işlemi gerçekleştirerek aylık taksit tutarı, ödenecek toplam tutar gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm bankaların sunduğu konut kredilerini görebilir, ürünlerin detaylarını inceleyebilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz. Yaptığınız tüm bu işlemlerle en uygun konut kredisi seçeneğine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ev almak isteyenler için avantajlı konut kredisi faiz oranları sunan DenizBank sayesinde kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.