En İyisi Kredi

Denizbank Manchester United Bonus Kart Limit Yükseltme

11.11.2019
45
Denizbank Manchester United Bonus Kart Limit Yükseltme

Çiftçiye, öğretmene, öğrenciye ve daha pek çok meslek grubuna verdiği desteklerle, kampanyalı ürünleri ile tanınmış Denizbank, aynı zamanda Manchester United Bonus kredi kartları ile de oldukça revaçta. Manchester United Bonus kredi kartı portföyü epey geniş olan bankanın kredi kartı limit yükseltme işlemlerini de birkaç saniye içerisinde halledebildiğini bilmekteyiz.

Denizbank Manchester United Bonus kredi kartınızın limitini yükselterek alışverişlerde limit sıkıntısı yaşamazsınız. Denizbank müşteri hizmetleri numarasını arayarak, Denizbank mobil veya internet şubesine girerek, ATM’lerden, Denizbank şubelerinden kredi kartı limitinizi arttırabilmek için talepte bulunabilirsiniz. Bu yöntemleri aşağıya sıraladık, hangi yöntemle kart limitinizi arttırmak istediğiniz ise size kalmış bir durumdur.

Denizbank müşteri hizmetleri: Denizbank’ın müşteri hizmetleri numarasını arayarak kart limitinizi arttırmak için talep oluşturabilirsiniz. Denizbank müşteri hizmetleri sayfasına göz atarak hemen Denizbank’ı arayabilir ve işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank Şubelerinden: En yakın Denizbank şubesine giderek kredi kartı limitinizi arttırabilmek için başvuru yapabilirsiniz. Banka sizin geçmiş ödemelerinizi, kart limitinizi, kredi notunuzu ve aylık gelirinizi inceledikten sonra başvuruya yanıt verecektir.

Denizbank intertnet şubesinden: Denizbank internet şubesine https://www.denizbank.com giriş yaparak kart limiti arttırabilmek için başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank’ın Deniz Bonus ve diğer kredi kartı ürünlerinin limit yükseltme başvurusunu gerçekleştirmeden önce, uymanız gereken bazı kuralların olduğunu bilmeniz gerekiyor.

Birincisi, ödemelerinizi düzenli bir şekilde yapmanız iken, Deniz Bonus kredi kartı limit yükseltme şartları içerisinde bir ikinci şart toplam limiti aşmamanız. Bu şartları karşılıyorsanız, başvurunuzu yapabilir ve değerlendirme sürecine girebilirsiniz.

Denizbank Manchester United Bonus Kart Limiti Düşürme

Kredi kartı limiti nedir gibi sorular kredi kartını yeni kullanmaya başlayanların aklındaki soruların içindedir. Limit, bir kredi kartının bir ay içinde harcama yapılabilecek sınırı belirtmesidir. Limitin üzerine geçebilmek mümkün olmamaktadır. İşte bu da zaman zaman kimi müşterileri zora sokabilmektedir. Bazı müşteriler için de banka tarafından uygun görülen limit çok fazla gelebilmektedir. Böyle bir durum ile karşılaşıldığı zaman da limitin düşürülmesi talebinde bulunan kullanıcılar olmaktadır. Ya da bu limitin hepsini kullanması için kendini zorlayacağını düşünenler için de banka kredi kartı limitini düşürmek mantıklı bir seçenek olacaktır.

Bankalar, kredi kartı limitlerinin azaltılmasına yönelik talebi en geç 7 gün içinde yerine getirmek zorunda olacak. Bu düzenlemeye uymayan kuruluşlara idari para cezası kesilecek.

Müşteri Hizmetleri: 0850 222 0800 Numaralı hatta, Denizbank bireysel müşteri hizmetleri ekibi bulunuyor ve kredi kartı işlemleri menüsünden bu hat sayesinde Denizbank kredi kartı limiti düşürme talebinde bulunabilmeniz mümkün. Kredi kartınızın ön yüzündeki numarayı muhtemelen sizden isteyecek Denizbank müşteri hizmetlerini ararken; kartınızı yanınızda bulundurmanız tavsiye edilir.

 Şubeler: Herhangi bir Denizbank şubesinde de, Denizbank kredi kartı limiti düşürme talebinde bulunabilmeniz mümkündür. Bunun için yapmanız gereken tek şey, kimliğinizi de yanınızda bulundurarak bir müşteri temsilcisi ile görüşmek.

Denizbank Manchester United Bonus Kart Limiti Sorgulama

Ay sonlarında ister taksitli olsun ister tek çekim alış verişlerde eğer tam alış verişte ne harcadığınızı ya da tam olarak ne kadar harcama yaptığınızı bilemiyorsanız denizbank limit sorgulama oldukça kolaydır. Limit ögrenme nasıl olur sorusuna geçmeden önce aktif bir kredi kartı kullanıcı iseniz mutlaka hesap kesim tarihinden sonra elinize posta yolu ile ulaşa bilecek bir hesap ekstresi isteyin bankanızdan. Sabit bir yeriniz ya da işinizden dolayı her zaman bir yerde durma imkânınız yoksa ekstrenizi eposta yoluyla almanızda fayda var. Çünkü ekstrenizde kart limitiniz, hesap kesim tarihiniz, son ödeme tarihiniz ve harcamalarınıza yer verilecektir.

HESAP boşluk kartınızın son 4 hanesi ile 3280’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Konunun daha iyi anlaşılması için kartınızın son 4 hanesinin 4646 olduğunu düşünelim ve bir örnek verelim.

Örnek üzerinden gönderilecek mesaj; HESAP 4646 şeklinde yazılmalı ve 3280’e atılmalıdır.

Kısa mesaj ilgililere iletildikten sonra size yine bilgilendirme işlemi SMS yolu ile yapılır. Ancak gelen bilgi mesajında dikkat edilmesi gereken nokta Kurtaran Hesap kullanılıyorsa, o hesabın da kullanılabilir limitinin gelen bilgi mesajı içerisinde yer alacak olmasıdır.

Bunun yanı sıra denizbank ATM‘lerinde kredi kartınızı taktığınızda şifreyi girerek kartınıza ait tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Dışarıya çıkma durumunuz yoksa internet bankacılığı ve telefon bankacılığı ile de yine müşteri numaranız ya da kart numaranız ile kart limiti sorgulama yapabilirsiniz.

Fibabanka bonus gold kart kullanıcısı iseniz kredi limiti yükseltme başlıklı yazımıza ulaşmak için tıklayın.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.