En İyisi Kredi

Denizbank Taşıt Kredisi

10.10.2019
25
Denizbank Taşıt Kredisi

KOBİ’ler, 60 ay vadeye kadar ve uygun faiz oranlarıyla DenizBank Taşıt Kredisi kullanıyor, faiz oranı avantajının yanı sıra kredi kullanımında uygun ödeme planını belirleme ve çok hızlı cevap alma rahatlığıyla KOBİ’lerimizin ayağını yerden kesiliyor. Ayrıca yolcu taşımacılığı yapan minibüs, dolmuş, ticari taksi sahiplerine özel aylık eşit taksitli ve 60 aya varan vadelerle kredi imkânları için de https://www.denizbank.com/sube-ve-atmler/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Denizbank Taşıt Kredisi Başvurusu

18 yaşını doldurmuş olmanız

Kredi çalışmalarınızın genel olarak düzgün olması

Gelirinizi resmi olarak kayıtlandırabiliyor olmanız

Not: Taşıt kredisi en fazla 60 ay vade ile kullanılabilir.

 

Denizbank Taşıt Kredisi Kullanmak İçin

  1. Kullanmak istediğiniz taşıt kredisi tutarını belirleyin.
  2. Ödemeniz gereken aylık taksit tutarını ve toplam geri ödeme tutarını göz önünde bulundurarak bütçenize en uygun vadeyi seçin.
  3. Başvuru formundaki iletişim bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi hatasız doldurun.
  4. Talep edilen evrakları bankaya eksiksiz bir şekilde iletin.
  5. Belirtilen süre içerisinde kredi sözleşmesini imzalayın.

 

Denizbank Taşıt Kredisi Başvuru Evrakları

Nüfus cüzdanı

İkamet belgesi veya fatura

Araç Ruhsat fotokopisi

Gelir Belgesi: Memurlar: Maaş bordrosu

Özel Sektör Çalışanları: Maaş bordrosu ve şirket imza sirküleri

Emekliler: Emekli aylık dökümü

Şirket Ortakları: Güncel vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri ve oda kayıt belgesi

Çiftçiler: Çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopileri

Gayrimenkul Kira Geliri Olanlar: Tapu belgesi, ilgili kira kontratı

 

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz aracınıza hemen şimdi sahip olabilirsiniz. Daha fazla beklemeden ve ihtimalleri düşünmeden hemen size en yakın DenizBank şubesine uğrayın ve avantajlı taşıt kredisi seçeneklerinden size ve bütçenize en uygun olanı değerlendirin. Oto kredisi için uygun vade ve oranları sunan DenizBank, başvurularınıza 1 gün içerisinde cevap vererek hayallerinize hemen kavuşmanızı sağlıyor. Taşıt kredisi alırken sıfır kilometre binek araçlar için kredi alıyorsanız 50.000 TL’ye kadar %70, 50.000 TL’yi aşan kısım içinse %50 oranında kredi kullanabilirsiniz. Bu hesaplama satın almak istediğiniz aracın nihai fatura değeri üzerinden yapılır. Oto kredisi kullanmak istediğiniz araç 2. el ise kasko değerinin 50.000 TL’ye kadar olan kısmının %70’i, 50.000 TL’yi aşan kısmı için ise %50 oranında kredi kullanabilirsiniz. 2. el taşıt kredisi hesaplamalarında aracın yaşı da önemlidir. Aksi bir durum olmadığı takdirde 15 yaşına kadar araçlar için 2. el taşıt kredisi alınabilir. DenizBank’ın sıfır kilometre araçlar için taşıt kredisi hesaplama tablosunu da inceleyebilirsiniz.

Özellikleri

Sıfır km ya da ikinci el araçlar için TL veya dövize endeksli olarak kullanma avantajı sunar.

Türkiye’nin dört bir yanında anlaşmalı bayii ve markalara özel kredi koşulları avantajı sağlar.

60 aya kadar vade avantajı sağlar.

Ticari taşıt kredilerinde sıfır km araçlarda proforma fatura bedelinin % 75’i, 2. el araçlarda ise kasko bedelinin % 75’i kredilendirilebilir.

  1. el taşıt kredilerinde en fazla, binek araçlarda 5 yaşına, ticari araçlarda 3 yaşına kadar taşıtlar için değerlendirme yapılabilir.

 

Ticari Araç Kredisi kullanımında teminat olarak satın aldığınız aracın rehini alınır.

1938 yılında denizcilik sektörüne destek vermesi için kurulan ve devlet bankası olan DenizBank, 1997 yılında Zorlu Holding’e satılmış ve özelleşmiştir. 2012’den beri Rusya’nın en büyük bankası Sberbank’ın çatısı altında varlığını sürdüren DenizBank, 2013 yılı itibariyle büyümesini hızlandırmış ve Citi’nin Türkiye operasyonunda çalışan 1400 kişiyi bünyesine katmış ve Citi’nin 600.000’i aşkın müşterisini transfer etmiştir. Banka, finansal hizmetler grubu bünyesinde yerli ve yabancı finansal iştiraklarda bulunmaktadır. 7 yerli, 3 uluslararası finansal iştirak ve finansal olmayan 5 yerli iştiraki bulunan DenizBank, tüm çağdaş hizmetleri tek bir çatı altında toplamayı hedefliyor.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.