En İyisi Kredi

Fibabanka Taşıt Kredisi

11.10.2019
34
Fibabanka Taşıt Kredisi

Keyifli sürüş deneyimlerine bütçenizi sarsmadan sahip olabilmeniz için Fibabanka Taşıt Kredisi, kolaylıkları tek çatı altında topluyor. 2. el ve 0 araçlar için kredi ihtiyacını tek üründe karşılayan Fibabanka, sizi yeni aracınızın keyfini sürmeye davet ediyor. 3 aydan 48 aya varan vade seçenekleri, bütçenize uyumlu ödeme planları ve avantajlı faiz oranlarıyla uygun taşıt kredisi şartları.

Fibabanka Taşıt Kredisi Başvurusu

18 yaşını doldurmuş olmanız

Kredi çalışmalarınızın genel olarak düzgün olması

Gelirinizi resmi olarak kayıtlandırabiliyor olmanız

Not: Taşıt kredisi en fazla 60 ay vade ile kullanılabilir.

 

Ayağınızı yerden kesecek hayalinizdeki araca, bütçenize en uygun ödeme planıyla kavuşmak için, https://www.fibabanka.com.tr/basvuru-formlari/tasit-kredisi-basvuru-formu adresine tıklayarak Fibabanka Taşıt Kredisine başvurabilir detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Fibabanka Taşıt Kredisi Kullanmak İçin

  1. Kullanmak istediğiniz taşıt kredisi tutarını belirleyin.
  2. Ödemeniz gereken aylık taksit tutarını ve toplam geri ödeme tutarını göz önünde bulundurarak bütçenize en uygun vadeyi seçin.
  3. Başvuru formundaki iletişim bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi hatasız doldurun.
  4. Talep edilen evrakları bankaya eksiksiz bir şekilde iletin.
  5. Belirtilen süre içerisinde kredi sözleşmesini imzalayın.

 

Fibabanka Taşıt Kredisi Başvuru Evrakları

Nüfus cüzdanı

İkamet belgesi veya fatura

Araç Ruhsat fotokopisi

Gelir Belgesi:

Memurlar: Maaş bordrosu

Özel Sektör Çalışanları: Maaş bordrosu ve şirket imza sirküleri

Emekliler: Emekli aylık dökümü

Şirket Ortakları: Güncel vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri ve oda kayıt belgesi

Çiftçiler: Çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopileri

Gayrimenkul Kira Geliri Olanlar: Tapu belgesi, ilgili kira kontratı

Fibabanka Krediler

Araç satın almak için ihtiyacınız olan kredi desteğini Fibabanka’dan alabilirsiniz. İşinizi büyütmek, gönlünüzce yolculuk yapmak ya da şehir içi ulaşımınızı daha konforlu hale getirmek için ihtiyacınız olan aracı Fibabanka’nın cazip oranlı taşıt kredisi ile alabilirsiniz.

 

Tüm sıfır kilometre ve ikinci el oto kredisi ihtiyaçlarınızda yanınızda olan Fibabanka’nın 48 aya varan vade seçenekleri ve esnek ödeme planları ile araç sahibi olabilirsiniz. Alabileceğiniz taşıt kredisi, sıfır kilometre araçlar için proforma fatura bedeli üzerinden, ikinci el araçlar için kasko değeri üzerinden hesaplanır. Fatura veya kasko bedelinin 50.000 TL’ye kadar olan kısmının %70’ini, 50.000 TL üzerinde kalan tutarın %50’sini taşıt kredisi olarak alabilirsiniz. Nüfus cüzdanı, çalışanlar için gelir belgesi, firma sahipleri için vergi levhası, son üç yıla ait onaylı bilanço ve gelir tablosu yanında üzerine kredi kullanmak istediğiniz aracın sıfır kilometre ise proforma faturası, ikinci el ise ruhsat fotokopisi ile size en yakın Fibabanka şubesinden oto kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz. Taşıt krediniz ile ilgili şubeye gitmeden bilgi almak ve online başvuru yapmak için internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Banka müşterisi olmadan da kullanabileceğiniz online başvuru aracı ile taşıt kredisine dair merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilir, üzerine kredi kullanmak istediğiniz araca göre kredinizi hesaplatabilirsiniz.

 

Fibabanka Hakkında

İşadamı Hüsnü Özyeğin, kurduğu Finansbank’ı 2006 yılında Yunanistan’ın National Bank of Greece’e satmış ardından Millenium Bank’ın Türkiye kolunu satın almıştı. Daha sonra Özyeğin Aralık 2017’de Fibabank’ı kurdu. Banka ardından büyüme içerisine girerek 60’dan fazla şehirde şube açtı ve büyümeyi de sürdürüyor. Banka kurumsal, ticari, KOBİ, bireysel, tarım ve özel bankacılık alanlarında hizmet vermektedir. Hissedarlık Sözleşmesi ile; International Finance Corporation European Bank for Reconstruction and Development Fibabanka’ya ortak olmuştur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.