En İyisi Kredi

HSBC İhtiyaç Kredisi

12.10.2019
38
HSBC İhtiyaç Kredisi

HSBC İhtiyaç Kredisi ile evlilikten eğitime, tatilden beyaz eşyaya ve acil sağlık harcamalarına kadar her türlü bireysel ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Hesap Makinesi ile https://www.hsbc.com.tr/kartlar-ve-krediler/krediler/hesap-makinesi kredi taksit tutarlarını hesaplayabilirsiniz. HSBC İhtiyaç Kredisi Başvuru Formu İçin https://forms.hsbc.com.tr/kredi-basvuru-formu tıklayabilirsiniz.

 

HSBC İhtiyaç Kredisi Başvurusu

18 yaşını doldurmuş olmanız

Kredi ödemelerinizin genel olarak zamanında ve eksiksiz olması

Gelirinizi resmi olarak belgeleyebiliyor olmanız

İpotek verecekseniz eşinizin rızasını yazılı olarak bankaya vermeniz

Not: İhtiyaç kredisi en fazla 60 ay vade ile kullanılabilir.

 

HSBC İhtiyaç Kredisi Başvuru Adımları

  1. Kullanmak istediğiniz ihtiyaç kredisi tutarını belirleyin.
  2. Ödemeniz gereken aylık taksit tutarını ve toplam geri ödeme tutarını göz önünde bulundurarak bütçenize en uygun vadeyi seçin.
  3. Başvuru formundaki iletişim bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi hatasız doldurun.
  4. Talep edilen evrakları bankaya eksiksiz bir şekilde iletin.
  5. Belirtilen süre içerisinde kredi sözleşmesini imzalayın.

 

HSBC Kredi Başvuru Belgeleri

Nüfus cüzdanı

İkamet belgesi veya fatura

Gelir Belgesi: Memurlar: Maaş bordrosu

Özel Sektör Çalışanları: Maaş bordrosu ve şirket imza sirküleri

Emekliler: Emekli aylık dökümü

Şirket Ortakları: Güncel vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri ve oda kayıt belgesi

Çiftçiler: Çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopileri

Gayrimenkul Kira Geliri Olanlar: Tapu belgesi, ilgili kira kontratı

 

Hsbc, son zamanlarda kredilerde düşük faiz oranları ve mevduat hesaplarında da kazandırdığı yüksek faizler ile dikkat çeken bankalar arasında yer almaktadır. Tüketicilerin artık kredi çekmeden önce internet üzerinden kredi faiz oranlarını karşılaştırarak bankaya kredi başvurusu yapması neticesinde, en uygun faizli krediler içerisinde yer alan HSBC müşteri potansiyelini de arttırmayı başarmıştır. Daha önceki yıllarda HSBC’nin Türkiye’de kalıp kalmayacağı merak konusuydu ancak bu kesinleşerek Türkiye’de devam etme kararı alındı. Biz de kredi bankalar ekibi olarak artık Hsbc ile ilgili sayfalarımıza da sık sık yer vereceğiz. Aşağıda yer alan bilgilere göz atarak siz de HSBC kredi başvuru yollarını öğrenebilir ve bir çok farklı başvuru kanalından kredi başvurunuzu bankaya ileterek anında onaylı krediyi çekebilirsiniz.

 

HSBC, Hongkong and Shanghai Banking Corporation açılımına sahiptir. Asya-Pasifik bölgesi başta olmak üzere bankacılık işlemleri üzerine yoğunlaşmıştır. Gelişmiş operasyonları sonucunda Avrupa’da da aktif olarak hizmetlerini başlamış ve aktif olarak sürdürmektedir.

Türkiye’de en çok tercih edilen bankalar listesinde HSBC baş sıralarda konumlanır. Uluslar arası itibari yüksek olan banka, kredi seçenekleriyle ön plana çıkar. Bankacılık işlemlerini gelişmiş seviyede sunuyor olmasıyla milyonlarca kişiye ihtiyaç kredisi olanağını getirir.

HSBC’nin modern şartlara uygun tasarlanmış bankacılık modeli bulunur. Bu modelde; internet bankacılı gibi yöntemlerin yanı sıra SMS kredi başvurusu da yer alır. İhtiyaç kredisi kapsamında değerlendirilebilecek yöntem, hem hızlı hem de kolay şekilde tamamlanma avantajını sunar.

Bankanın müşterilerine sunduğu hızlı kredi olanakları arasında mobil bankacılık sistemi önemli bir yere sahiptir. Özel olarak geliştirilen uygulama indirilerek en kısa süre içerisinde kredi başvurusu tamamlanabilir.

Sadece HSBC ihtiyaç kredisi müşterilerine yönelik olarak tasarlanan uygulama, kolay giriş yapabilmeye olanak sunar. TC Kimlik numarası ve şifreyle yapılan giriş kredi başvurusu için ilk adımdır. Sonrasında kredi talep yolu takip edilerek istenilen tutarda nakde ulaşılabilmesi mümkün olur.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.