En İyisi Kredi

ICBC Bonus Classic Kredi Kart Limit Yükseltme

17.11.2019
18
ICBC Bonus Classic Kredi Kart Limit Yükseltme

ICBC Bonus Classic Kredi Kart, kullanıcılarına alışveriş yaptıklarında Bonus kazanma şansını sunuyor. Kazanılan Bonuslar,   kullanıcının tercihine göre alışverişte indirim için kullanılır ya da hemen harcanmayarak biriktirilir ve daha sonraki alışverişlerde kullanılabilir. Daha sonra biriken Bonuslar ile bedava alışveriş yapmak mümkün olmaktadır.

ICBC Turkey kredi kartı limit arttırmak istendiği takdirde, bahse konu talep 0 212 335 51 99 numaralı faksa yazılı olarak bildirilir.

ICBC Bonus Classic Kredi Kart Limiti Düşürme

Tüketiciler, kredi kartlarının limitini artırabildikleri gibi düşürebilme hakkına da sahiptirler. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) gelen şikâyetler üzerine harekete geçti. Kurum, tüketicinin müşterisi olduğu kuruluştaki banka ve kredi kartında limiti düşürme hakkı olduğunu belirterek, yaptığı değişiklikle bankalara kart hamilinden limit azatlım işlemlerinde açık beyan almayı zorunlu kıldı. Bankalar, kredi kartı limitlerinin azaltılmasına yönelik talebi en geç 7 gün içinde yerine getirmek zorunda olacak. Bu düzenlemeye uymayan kuruluşlara idari para cezası kesilecek.

ICBC Turkey kredi kartı limiti düşürmek istendiği takdirde, bahse konu talep 0 212 335 51 99 numaralı faksa yazılı olarak bildirilir.

Borcunuzu 444 00 50 ICBC Turkey Telefon Şubemiz ve İnternet Şubemizden takip edebilirsiniz. Ayrıca isterseniz hesap bildirim cetveliniz vereceğiniz bir e-posta adresine, faks numarasına ya da cep telefonunuza dilerseniz her ay otomatik olarak gönderilir.

ICBC Bonus Classic Kredi Kart Limiti Sorgulama

Eski adı Tekstil Bankası A.Ş. olan ICBC Turkey, Industrialand Commercial Bank of China Limited (ICBC) tarafından 2014 yılında satın alındığından bu yana tabiri caizse yeniden doğdu. Günümüzde, ICBC Turkey ya da ICBC Bank adı ile görebileceğiniz bu bankada, yapılan revizyon çalışmaları neticesinde, kurumsal ve bireysel müşterilere geniş portföyde pek çok hizmet sunuluyor.

Kredi kartı limiti öğrenmek için başvurulabilecek yollar şunlardır:

Kart sahibinin adresine gelen hesap bildirim cetvelinden,

ICBC internet şubesi üzerinden,

ICBC ATM’lerinden konu ile ilgili bilgi alınabilir.

ICBC Turkey telefon şubesine ait 444 00 50 numaralı telefon aranır ve limit bilgisi öğrenilir.

Ayrıca ICBC Turkey Telefon Şubesi ile, müşterilerimizin hizmetlerimiz ile ilgili her türlü soru ve sorunlarına çözüm bulmak üzere kurulmuştur. 444 00 50 – ICBC Turkey Telefon Şubesi 7 gün 24 saat çalışarak, aşağıdaki konularda hizmet vermektedir.

Kredi kartı bakiye, limit, son ödeme tarihi bilgileri sorgulama,

Kredi kartı borcu ödeme,

Kredi kartı/Banka kartı aktifleştirme işlemleri,

Kredi kartı/Banka kartı kayıp çalıntı bildirim işlemleri,

Kredi kartı yurt dışı mail order işlemleri,

Kredi kartı otorizasyon işlemleri,

Kredi kartı bonus bilgi sorgulama işlemleri,

Kredi kartı adres, telefon, bilgi değişikliği işlemleri,

Kredi Kartı şifre oluşturma,

Banka Kartı şifre oluşturma,

Kendi hesapları arası havale,

İnternet Şubesi şifre işlemleri,

Telefon Şubesi şifre işlemleri,

İnternet Şubesi teknik destek hizmeti

 

ING Bank Pegasus Bol Bol Premium kart kullanıcısı iseniz kredi limiti yükseltme başlıklı yazımıza ulaşmak için tıklayın.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.