En İyisi Kredi

ICBC İhtiyaç Kredisi

13.10.2019
28
ICBC İhtiyaç Kredisi

ICBC İhtiyaç Kredisi

Eğitimden evliliğe, tatil harcamalarınızdan sağlık giderlerine kadar her türlü bireysel ihtiyacınız için, ICBC Turkey uygun faiz oranlı Bireysel Kredileri ile yanınızda. İhtiyaç kredisi başvurunuzu hemen yapmak için lütfen https://teksweb.icbc.com.tr/teksweb/internet_project_jsp_html/xtKrediBasvuru1.jsp tıklayınız.

 

ICBC Turkey, bireysel müşteri tabanında hızla yayılmak için faiz oranları konusunda oldukça bonkördür. Konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi ürünlerinde piyasa ortalamasının oldukça altında faiz oranı teklifinde bulunan ICBC, taşıt ve ihtiyaç kredisi başvurusu için şubeye gitmeyi de zorunlu tutmamaktadır.

İhtiyaç, konut ve taşıt kredisine ek olarak duruma özel ürün üretebilme imkanına da sahip olan ICBC, bankanın hali hazırda sunduğu ürünlerle ihtiyacını karşılayamayan tüketicileri şubeye davet etmektedir.

 

ICBC İhtiyaç Kredisi Başvurusu

18 yaşını doldurmuş olmanız

Kredi ödemelerinizin genel olarak zamanında ve eksiksiz olması

Gelirinizi resmi olarak belgeleyebiliyor olmanız

İpotek verecekseniz eşinizin rızasını yazılı olarak bankaya vermeniz

Not: İhtiyaç kredisi en fazla 60 ay vade ile kullanılabilir.

 

ICBC İhtiyaç Kredisi Başvurusu Adımları

  1. Kullanmak istediğiniz ihtiyaç kredisi tutarını belirleyin.
  2. Ödemeniz gereken aylık taksit tutarını ve toplam geri ödeme tutarını göz önünde bulundurarak bütçenize en uygun vadeyi seçin.
  3. Başvuru formundaki iletişim bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi hatasız doldurun.
  4. Talep edilen evrakları bankaya eksiksiz bir şekilde iletin.
  5. Belirtilen süre içerisinde kredi sözleşmesini imzalayın.

 

ICBC İhtiyaç Kredisi Başvuru Belgeleri

Nüfus cüzdanı

İkamet belgesi veya fatura

Gelir Belgesi: Memurlar: Maaş bordrosu

Özel Sektör Çalışanları: Maaş bordrosu ve şirket imza sirküleri

Emekliler: Emekli aylık dökümü

Şirket Ortakları: Güncel vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri ve oda kayıt belgesi

Çiftçiler: Çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopileri

Gayrimenkul Kira Geliri Olanlar: Tapu belgesi, ilgili kira kontratı

Özellikleri

60 aya varan vade seçenekleriyle kullanabilirsiniz.

Geri ödeme planını kendi koşullarınıza göre oluşturabilirsiniz.

Esnek ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

 

ICBC SMS İle İhtiyaç Kredisi Başvurusu

ICBC, en hızlı şekilde kredi alabilmeyi farklı kanallar üzerinden sunar. 444 00 50 numarasından müşteri hizmetleriyle iletişim kurulabilmesi mümkündür. Telefonla kredi almak isteyenlerin beklentileri bu sayede karşılanır. Müşteri hizmetleri, her zaman aktif olarak çalışmaktadır.

Yararlanmak istediğiniz ICBC kredisine şubeye gitmeden hızlıca ulaşabilirsiniz. Şubeleri İstanbul’da konumlanan banka bu sayede tüm Türkiye genelinde hizmet verir. Mobil kredi başvuruları için TC kimlik ve gelirinizi belirtmeniz yeterli olur. Telefonlarınızla yapacağınız talep için ekstra farklı bir şey istenmez.

ICBC telefonla kredi başvurusu kolaylıkla tamamlanabilir olmasıyla her zaman işinizi kolaylaştırır. Bulunduğunuz her noktadan ihtiyaç kredisi talebi iletebilirsiniz. Telefonla ileteceğiniz nakit talebi için cevap, SMS ile numaranıza mesaj olarak gönderilir.

 

Ne Kadar Kredi Alabilirsiniz?

Kredi talepleriniz için belirlenen tutar 1000-100.000 TL olarak işleme alınır. Genel olarak 10.000-50.000 TL arasında işlemlerin yapılabilmesi gelir doğrultusunda mümkündür. Bu seviyenin üzerinde ekstra şartların gerekliliği ICBC tarafından talep edilebilir.

Alacağınız kredi tutarı banka tarafından belirlediğiniz limitlerde gerçekleştirilmeye uygundur. ICBC’den ne kadar kredi alabileceği konusunda soru işaretine sahip olanlar, taleplerinde maksimum tutarı öğrenebilirler. Banka talebinizi aldıktan sonra size ne kadar kredi alabileceğinizi bildirir. Belirlenen sınırlar seviyesinde alacağınız tutarla tüm ihtiyaçlarınızı karşılamada fark elde edebilirsiniz.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.