En İyisi Kredi

İng Bank İhtiyaç Kredisi

19.10.2019
32
İng Bank İhtiyaç Kredisi

 İng Bank İhtiyaç Kredisi

Hollanda merkezli çok uluslu bankacılık şirketi olan İNG Gruop’un bünyesinde bulunan İNG Bank, dünya çapında hizmet vermektedir. Bankacılığın yanında sigortacılık, ticari bankacılık, yatırım bankacılığı ve portföy yönetimi gibi konularda da hizmet vermektedir. İlk olarak 1991 yılında kurulan şirketin CEO’su dünyaca ünlü yatırımcı Ralph Hamers’tir.

İNG Bank ihtiyaç sahibi vatandaşlarına %1.49’luk düşük faiz olanaklarıyla birlikte ihtiyaç kredisi sunmaktadır. İNG Bank, vatandaşlarına sunduğu kalite ve uygun faiz oranları ile her zaman en çok tercih edilen banka olmayı başarmıştır. Taşıt ve Konut kredilerinin yanı sıra ihtiyaç sahibi dar gelirli vatandaşlar içinde düşük faizli ihtiyaç kredileri mevcuttur. An itibariyle %1.29 – %1.49 civarı faiz oranları ve uygun geri ödeme imkânları ile İNG Bank adeta vatandaşların gözbebeği olmuş durumdadır.

Okul harcamaları, ev giderleri, kişisel giderler, düğün-dernek masrafları gibi akla gelebilecek tüm giderler için İNG Bank ihtiyaç kredisine düşük faiz oranlarıyla başvurabilirsiniz. 1-60 ay arası vade imkânları bulunan İNG Bank’ın %1.29’dan başlayan faiz oranları her kesim tarafından cazip kılınıyor. Ayrıca krediyi çektikten sonra elinize belli bir miktar para geçtiğinde krediyi erken ödeme fırsatı bulursanız, İNG Bank geri ödemede birçok fırsat sunuyor. 2.000 Türk Lirası ila 100.000 Türk Lirası arasında istediğiniz miktar kadar kredi çekebilmeniz mümkündür.

İNG Bank İhtiyaç Kredisine Başvurmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her bankada olduğu gibi İNG Bank’ta da kredi başvurusunda dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle hiçbir bankada kara listeye dâhil olmamanız gerekmektedir. Geçmişinizde kara liste yaşayıp bunu sağlıklı bir şekilde atlatmışsanız, İNG Bank bazı durumlara göre inisiyatif gösterebilmektedir. Kredi puanınızın yüksek olması durumunda SMS başvurusuyla bile anında kredinizi hesabınızda görebilmeniz mümkündür. İNG Bank ihtiyaç sahibi vatandaşlarına geri ödeme kolaylığı sunarak kaliteli hizmet vermeye her zaman devam etmektedir.

İNG Bank İhtiyaç Kredisine Başvurmak İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

  • Geliri gösteren belge
  • Kimlik fotokopisi
  • İhtiyaç Kredisi başvuru formu
  • Son dönemlere ait kredi başvurusu yapan kişinin adına gelmiş fatura örneği ya da ikametgâh belgesi
  • Maaş bordrosu

İNG Bank İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurulur?

İNG Bank, ihtiyaç kredisine başvurmak isteyenler vatandaşları için birden fazla seçenek sunmaktadır. En bilindik yöntem en yakın İNG Bank şubesine gidip banka çalışanı ile irtibata geçmektir. Yaşı büyük olan internet kullanımı konusunda bilgisiz olan ve telefon ile kendini ifade edebilmekte zorlanan kişiler için en iyi yöntem budur.  Sadece bu tarz durumlarda değil, her kesimden insanlar da en çok bu tercihe yönelmektedirler. Karşılıklı bilgi alışverişi ile en uygun krediyi bu şekilde çekmek tartışma götürmemektedir. İkinci bir diğer yöntem de internet üzerinden ihtiyaç kredisine başvurmaktır. Öncelikle İNG Bank’ın resmi internet adresi www.ing.com.tr adresine giriş yapınız. Ardından bireysel girişi yaptıktan sonra sitenin üst kısmında bulunan ‘’krediler’’ bölümüne tıklayınız. Hemen ardından ‘’ihtiyaç kredisi’’ sekmesine tıkladığımız zaman tüm ihtiyaç kredisi bilgilerine ulaşabilmemiz mümkündür. Kredi başvurunuzu aylık ek geliriniz ve tüm kişisel bilgilerinizi girdikten sonra onaylayınız. 24 saat içerisinde İNG Bank tarafından sizlere geri dönüş yapılacaktır. Bir diğer yöntem ise telefon ile başvurmaktan geçer. İNG Bank resmi telefon hattı olan ‘’0850 222 0 600’’ li numarayı arayarak müşteri temsilcisiyle iletişime geçip kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İnternet başvurusu ile aynı şekilde 24 saat içerisinde İNG Bank tarafından geri dönüş bildirimi alacak, kredinizi güzel günlerde güle güle harcayabileceksiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.