En İyisi Kredi

İng Bank Konut Kredisi  

19.10.2019
37
İng Bank Konut Kredisi   

İNG Bank, bankacılık sektöründe çok gelişmiş olan dünyaca ünlü bir bankadır. Ülkemizde de etkin bir şekilde faaliyet gösteren İNG Bank, düşük faiz oranları ve dar gelirli vatandaşın yüzünü güldüren kampanyaları sayesinde her daim üst sıralarda yer edinmeyi başarmıştır. İNG Bank konut kredisi çekmek isteyen vatandaşlarına %1.29 faiz oranıyla hizmet vermektedir. %1.29 faiz oranı günümüz diğer bankalarının sunduğu oranlara göre oldukça düşüktür. Bunu duyan vatandaşlar an itibariyle kredi tercihlerini İNG Bank’tan yana kullanmaktadırlar. Özel kredi kampanyaları ve uygun faiz olanaklarıyla çalışmalarına hızlıca devam eden İNG Bank, bunun yanı sıra mobil ve internet bankacılığı aracılığıyla da vatandaşlara konut kredisi çekebilme imkânı sunmaktadır.

Taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi, tatil kredisi gibi birçok uygun kredi seçeneği bulunan İNG Bank’ın konut kredisi de diğer bankalara göre oldukça uygun faiz oranları sunuyor. Yıllardır ev sahibi olma hayali kuran ve bir türlü ilk adımı atamayan dar gelirli vatandaşın konut kredisi çekebilmek için ilk uğrak noktası İNG Bank oluyor. %1.29 kredi oranı ile havaya uçan kira bedeli yerine kredi ödeyip kendi evinin sahibi olacak vatandaşlar için birazdan tüm başvuru yollarından bahsedeceğiz.  İNG Bank’ın %1.29 faiz oranlı konut kredisi minimum 1 yıl yani 12 aydan başlıyor. En fazla ise 10 yıl yani 120 aylık vade seçenekleri bulunuyor. İNG Bank ev sahibi olmak isteye vatandaşlarına konut kredisi sayesinde maksimum 1.000.000 Türk Lirası çekebilme imkânı sunmaktadır. Konut kredilerinde İNG Bank başvuran kişilere kolaylık yapmak amacı ile dönemsel kampanyalı konut kredilerine avantajlar sunmaya devam etmektedir.

İNG Bank Konut Kredisinden Faydalanabilmek İçin Gerekli Olan Belgeler

  • Konut kredisi başvuru belgesi
  • Nüfus cüzdanı
  • Son döneme ait olan ve kredi talebinde bulunan kişinin adına düzenlenmiş fatura örneği ya da ikametgâh belgesi
  • Çalışanlar için maaş bordrosu ya da işyerinden antetli kağıt
  • Serbest çalışanlar için vergi levhası fotokopisi, ticaret sicil gazetesi ve imza sirküleri
  • Emekliler için maaşlarını aldıklarını gösteren hesap cüzdanı
  • Ayrıca İNG Bank konut kredisine başvuran kişilerden ek belge ve teminat gibi taleplerde de bulunabilmektedir.

 

Diğer tüm bankaları da incelediğimiz zaman İNG Bank kredi ve faiz oranlarına bakıldığında en uygun avantajlı banka olarak gözükmektedir. Yeni ev sahibi, araç sahibi ve ihtiyaç kredisi sahibi olabilmek için tüm İNG Bankası kampanyaları ve yenilikleri takip etmemiz gerekmektedir.  Tüm kampanyalardan haberdar olabilmek için İNG Bank resmi internet sayfası olan www.ing.com.tr adresini takip edebilirsiniz. Ayrıca %1.29 kredi oranıyla konut sahibi avantajları için www.ing.com.tr/tr/kredi-hesaplama adresine göz atabilirsiniz.

İNG Bank Konut Kredisine Nasıl Başvurulur?

İNG Bank konut kredisine başvurmak için birden fazla seçenek bulunmaktadır. Bunlardan halka arasında da en bilindik olanı en yakın İNG Bank şubesine gidip, orada bulunan banka şube çalışanı ile iletişime geçip, en güncel kredi bilgilerini öğrenmekten geçer.  İnternet ve telefon ile işlerini halletmekten çekinenlerin en çok başvurduğu yöntem budur. Bir diğer bilindik yöntem ise internet üzerinden başvuruları kapsamaktadır. İNG Bank resmi internet sitesi olan www.ing.com.tr adresine girip ‘’kredi’’ sekmesinin ardından ‘’konut kredisi’’ butonuna basarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Adım adım sayfaları takip ederek kredi başvurusunda bulunabilir, en geç 24 saat içerisinde karşı cevap sizlere aktarılmaktadır. Bir diğer yöntem ise telefonla kredi başvurusudur. İNG Bank resmi telefon numarası olan ‘’0850 222 0 600’’ hatlı numarayı arayarak konut kredisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.