En İyisi Kredi

ING Bank Pegasus Bol Bol Premium Kart Limit Yükseltme  

18.11.2019
39
ING Bank Pegasus Bol Bol Premium Kart Limit Yükseltme   

ING Bank Pegasus Bol Bol Premium Kredi Kart ile, ayrıcalıklı seyahat edebilmeniz için biz her şeyi düşünmüş.
Kredi kartınızı kullanarak Sabiha Gökçen Havaalanı’nda,

Ücretsiz hızlı geçiş, 

%50 indirimli lounge kullanımı, 

%50 indirimli vale hizmeti,

Seyahat Sigortası ve daha birçok ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz.

ING Bank Kartınız için işlem yapabilmenin 3 yolu bulunmaktadır. Bunlar iletişim formu doldurmak, ING Bank telefon bankacılığını aramak ya da ING Bank şubelerini ziyaret etmektir. İletişim formu doldurmak için ING Bank internet sitesinde bulunan bize ulaşın ölümünden iletişim formuna ulaşabilirsiniz.

Telefon bankacılığı için 0850 222 0 600 numarasını arayarak müşteri temsilcisi ile bağlantı kurabilirsiniz.

Ayrıca hafta içi 09.00 ile 12.30 ve 13.30 ile 17.00 saatleri arasında ING Bank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

ING destek kısmından ise iletişim şikayet formu sekmesine tıkladığınızda INGo hizmete açılacaktır. Bu hizmette sorunlarınız bir akıllı robot tarafından çözüme ulaştırmaya çalışılır. Eğer akıllı robot tarafından sorun çözülmezse canlı destek ekibine yönlendirilirsiniz. Böylece şubeye gitmeye gerek kalmadan problemlerinize çözüm bulabilir ING kredi kartı işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Limit artırımı ile ilgili; Bir takvim yılı içerisinde en fazla üç defa, dönem borcunun yüzde ellisine kadar ödeme yapılan kredi kartlarının limitleri, dönem borcunun tamamının ödenmesine kadar arttırılamayacak ve bu tür kartlar nakit kullanımına kapatılacaktır. 

ING Bank Pegasus Bol Bol Premium Kredi Kart Limiti Düşürme

Küçük bir not eklemek gerekirse, ekonomik krizler ve kredi notları düşünüldüğünde bankalar, limiti azaltmada sorun çıkarmaz iken limit yükseltme işlemlerinde aynı gün işlem yapmayarak mevduat ve not ortalamalarınızı analiz ederek 2-3 gün içerisinde nihai kararını olumlu/olumsuz olarak sms ile bildiriyor.

Tüketiciler, kredi kartlarının limitini artırabildikleri gibi düşürebilme hakkına da sahiptirler. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) gelen şikâyetler üzerine harekete geçti. Kurum, tüketicinin müşterisi olduğu kuruluştaki banka ve kredi kartında limiti düşürme hakkı olduğunu belirterek, yaptığı değişiklikle bankalara kart hamilinden limit azatlım işlemlerinde açık beyan almayı zorunlu kıldı. Bankalar, kredi kartı limitlerinin azaltılmasına yönelik talebi en geç 7 gün içinde yerine getirmek zorunda olacak. Bu düzenlemeye uymayan kuruluşlara idari para cezası kesilecek.

 Müşteri Hizmetleri: 0850 222 0 600 Numaralı hatta, ING Bank bireysel müşteri hizmetleri ekibi bulunuyor ve kredi kartı işlemleri menüsünden bu hat sayesinde ING Bank kredi kartı limiti düşürme talebinde bulunabilmeniz mümkün. Kredi kartınızın ön yüzündeki numarayı muhtemelen sizden isteyecek ING Bank müşteri hizmetlerini ararken; kartınızı yanınızda bulundurmanız tavsiye edilir. 

Şubeler: Herhangi bir ING Bank şubesinde de, ING Bank kredi kartı limiti düşürme talebinde bulunabilmeniz mümkündür. Bunun için yapmanız gereken tek şey, kimliğinizi de yanınızda bulundurarak bir müşteri temsilcisi ile görüşmek.

ING Bank Pegasus Bol Bol Premium Kredi Kart Limiti Sorgulama

Kart Limiti: Yurt içi ve yurt dışında yapacağınız perakende alışveriş ve/veya nakit çekim işlemleri için kredi kartınıza tahsis edilen toplam tutarı göstermektedir. Kartınıza bağlı ek kartlarınızın da aynı limiti paylaştığını unutmayınız. Dilerseniz ek kartınıza/kartlarınıza toplam limit içerisinde kalmak kaydıyla farklı bir limit tanımlatabilirsiniz.

Kartınızın Limitini Öğrenmek için; internet sitesine https://www.ing.com.tr/tr ulaşabilirsiniz.

Telefon bankacılığı için 0850 222 0 600 numarasını arayarak müşteri temsilcisi ile bağlantı kurabilirsiniz.

Ayrıca hafta içi 09.00 ile 12.30 ve 13.30 ile 17.00 saatleri arasında ING Bank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Önemli Not: Bankadan kullanmış olduğunuz kredi kartı dahil; başkaca bir kredi ürününüzün borç bakiyesinin 2 taksit ve daha fazla gecikmeli duruma düşmesi, varsa gayrinakdi kredinizin tazmin edilmesi veya çek sorumluluk bedelinin Bankamızca tazmin edilmesi ya da ortağı olabileceğiniz herhangi bir firma riskinin takip hesaplarına alınması durumunda kredi kartı limitiniz bloke edilir. Diğer kredi ürünlerindeki olumsuzluğun giderilmesi halinde, başkaca bir neden yoksa kredi kartı limit blokeniz kısmen veya tamamen kaldırılır.

 

Odeabank Bank’O Card Axess Gold kart kullanıcısı iseniz kredi limiti yükseltme başlıklı yazımıza ulaşmak için tıklayın.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.