En İyisi Kredi

Odeabank Bank’O Card Axess Platinium Kart Limit Yükseltme

20.11.2019
25
Odeabank Bank’O Card Axess Platinium Kart Limit Yükseltme

Lüks sınıfındaki Odeabank yüksek limitli Odeabank Bank’O Card Axess Platinium Kredi Kart ile ayrıcaklı alışverişin tadını çıkartın. Odeabank Bank’O Card Axess Platinum ile harcadıkça kazanacaksınız, kazandığını puanları üye iş yerlerinde dilediğinizce harcayabilirsiniz.

Odeabank Bank’O Card Axess Platinium Kredi Kart Limiti Yükseltme işlemini, Odeabank tüm şube ve ATM’lerinden,

İnternet ve mobil şubesine erişim sağlayarak, https://www.odeabank.com.tr

Telefon bankacılığını kullanarak 444 8 444 numaralı iletişim merkezini arayarak limit artırımı talebin de bulunabilirsiniz.

Odeabank Bank’O Card Axess Platinium Kredi Kart Limiti Düşürme

Tüketiciler, kredi kartlarının limitini artırabildikleri gibi düşürebilme hakkına da sahiptirler. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) gelen şikâyetler üzerine harekete geçti. Kurum, tüketicinin müşterisi olduğu kuruluştaki banka ve kredi kartında limiti düşürme hakkı olduğunu belirterek, yaptığı değişiklikle bankalara kart hamilinden limit azatlım işlemlerinde açık beyan almayı zorunlu kıldı. Bankalar, kredi kartı limitlerinin azaltılmasına yönelik talebi en geç 7 gün içinde yerine getirmek zorunda olacak. Bu düzenlemeye uymayan kuruluşlara idari para cezası kesilecek. 

Müşteri Hizmetleri: 444 8 444 Numaralı hatta, Odeabank bireysel müşteri hizmetleri ekibi bulunuyor ve kredi kartı işlemleri menüsünden bu hat sayesinde Odeabank kredi kartı limiti düşürme talebinde bulunabilmeniz mümkün. Kredi kartınızın ön yüzündeki numarayı muhtemelen sizden isteyecek Odeabank müşteri hizmetlerini ararken; kartınızı yanınızda bulundurmanız tavsiye edilir.

Şubeler: Herhangi bir Odeabank şubesinde de, Odeabank kredi kartı limiti düşürme talebinde bulunabilmeniz mümkündür. Bunun için yapmanız gereken tek şey, kimliğinizi de yanınızda bulundurarak bir müşteri temsilcisi ile görüşmek.

Küçük bir not eklemek gerekirse, ekonomik krizler ve kredi notları düşünüldüğünde bankalar, limiti azaltmada sorun çıkarmaz iken limit yükseltme işlemlerinde aynı gün işlem yapmayarak mevduat ve not ortalamalarınızı analiz ederek 2-3 gün içerisinde nihai kararını olumlu/olumsuz olarak sms ile bildiriyor.

Odeabank Bank’O Card Axess Platinium Kredi Kart Limiti Sorgulama

Kredi Kartınızın Limitini Sorgulama işlemini Odeabank İnternet/Mobil şube üzerinden veya 444 8 444 İletişim Merkezinden gerçekleştirebilirsiniz.

Odeabank Bank O’Card’ı müşterilere cazip kılan bir diğer özelliği ise, müşterilerinin nakit akışını rahatlatabilen özellikleri bulunması. Nakit avans ve Taksitli Avans özellikleri sayesinde ödeme planınızı sarsmadan, cazip oran ve taksitlerle internet üzerinden alışveriş yapabiliyorsunuz. Nakit akışına en çok yardım eden özellik ise Bank O’Ertele özelliği sayesinde yapmış olduğunuz alışverişleri erteleyebiliyor oluşunuz. Nakit Avans özelliği sayesinde herhangi bir Odeabank ATM’sinden 7 gün 24 saat nakit avans çekebiliyorsunuz. Taksitli avans sayesinde ise 9 aya varan vadelerle alışveriş yapabiliyorsunuz. Otomatik fatura ödeme özelliği ile de, Bank O’Card ile bütün operatörlerin faturasını, birçok ilde doğal gaz ve elektrik, su faturalarını otomatik olarak ödeyebiliyorsunuz. Borç sorgulama özelliğinin SMS ile gelmesi sayesinde ise, yalnızca ”GUNCEL” yazıp kredi kartınızın son 4 hanesini 8444’e göndererek borcunuzu öğrenebiliyorsunuz. Ayrıca, bütün bunlar yanı sıra SGK primlerini de Axess özellikli Bank O’Card’ınız ile yapabiliyorsunuz.

Aynı zamanda, aile üyelerinizin de Bank O’Card’ın avantajlarından yararlanmasını istiyorsanız, ek kart çıkartmanız mümkün. Bank O’Card’ınıza çıkarmak istediğiniz ek kartınızı, Odeabank’ın sürekli erişebileceğiniz İnternet şubesinden ve mobil şubesinden ve 444 8 444 numaralı iletişim merkezi aracılığıyla çıkartabiliyorsunuz.

 

Odeabank Bank’O Card Axess kart kullanıcısı iseniz kredi limiti yükseltme başlıklı yazımıza ulaşmak için tıklayın.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.