En İyisi Kredi

Odeabank Konut Kredisi

20.10.2019
32
Odeabank Konut Kredisi

Odeabank Konut Kredisi

Odeabank, gittikçe büyüyen bankalar arasında sürekli olarak yükselişini sürdürmektedir. Dijital bankacılık sektöründe oldukça yol kat eden Odeabank, %1.90 kredi oranı ile konut kredisinin yanı sıra ihtiyaç ve taşıt kredileri de sunmaktadır. Vatandaşların ihtiyaçlarına göre kredi hizmetini kaliteli bir şekilde sunan Odeabank, bireysel müşterileri haricinde KOBİ ve ticaret hizmetlerine de kredi imkanı sunuyor.

Odeabank, ev sahibi olma hayali kuran tüm vatandaşlara özel uygun faiz imkanları ile birlikte muhteşem kaliteli kredi imkanları sunmaktadır. Şubeye gidip başvurmanın yanı sıra Odeabank ATM, internet bankacılığı ve mobil bankacılık uygulamaları sayelerinde de konut kredi başvurusunda bulunabilmemiz mümkündür. Diğer bankalara göre çok daha hızlı bir şekilde geri dönüş sağlayan Odeabank, konut kredisinde %1.90’lık düşük faiz uygulamaktadır. Kredi başvurunuzun kabul edilmesi halinde Odea Bank, kişisel hesaplarınıza nakit aktarımı anında yapabilmekle öne çıkmaktadır.

Odeabank’ın kredi başvuruları için kampanya zamanlarını yakından takip etmek ev sahibi olmak isteyenler için büyük fayda sağlamaktadır. An itibariyle %1.90 olan faiz oranları ile konut sahibi olabilir, hayalinizdeki otomobile kavuşabilir ve giderleriniz için ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Tüm Odeabank kredi kampanyalarını yakınan takip edebilmek için Odeabank resmi internet sitesi olan https://www.odeabank.com.tr/tr-tr/sayfalar/hesaplama-araclari.aspx adresinden kredinizi hesaplayıp başvuruda bulunabilirsiniz.

Odeabank Konut Kredisinden Faydalanabilmek İçin Gerekli Olan Evraklar

Odeabank konut kredisi sahibi olmak isteyen dar gelirli vatandaşlarına 10 yıl yani 120 aylık vade seçeneği ile %1.96’lık faiz oranıyla kredi sunmaktadır. Konut kredisine başvurmak için şu belgelerin sahibi olmamız gerekmektedir;

  • Odea Mortgage
  • Ödeme Planını Kendin Belirle Mortgage
  • İndirimli Mortgage
  • Transfer Mortgage
  • Merdiven Mortgage
  • Ara Ödemeli Mortgage
  • Ödemeye Geç Başla Mortgage
  • Masraflar Dahil Konut Kredisi
  • Ev Değiştirenlere Mortgage
  • Yurt Dışı Yerleşiklere Mortgage gibi farklı konut kredisi seçenekleri sunulabilmektedir.

 

Odeabank Konut Kredisine Başvurmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her bankada olduğu gibi Odeabank’ta da krediye başvurmada önce dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisine göre daha fazla belge isteyen konut kredisi için vatandaşlar çok daha fazla inceleme altına alınırlar. Öncelikle vatandaşların önceki çalıştığı bankalardan veya Odeabank’tan kara listeye alınmamış olmaları gerekmektedir. Kredi puanlarınızı da hesapladıktan sonra başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca kira ödemek yerine kredi ödeyeceğimizi göz önünde bulundurarak aylık ne kadar ödeyeceğimizin hesabı yapılıp ona göre başvurmamız gerekmektedir.

Öncelikle evimizin bölgesini, iç ve dış cephelerini, metrekare hesabını da göz önünde bulundurmanız sizler açısından çok daha iyi olacaktır. Ardından almak istenilen evin kriterlerine göre bir kredi belirleyip ona göre başvurmalısınız. Evin krediye uygun olması, yapımının veya inşaatının gerçekleşmiş olması da başlıca nedenlerdendir. Evin kimsenin üzerine ipoteği olmaması da bir diğer husustur. Satın alınacak evin hasarlı ve eski bir inşa olması halinde banka kredi vermekten kaçınabilir. Odeabank diğer bankalara göre biraz daha uygun yaklaşacaktır fakat yine de bunlara dikkat etmek gerekmektedir.

Odeabank Konut Kredisine Nasıl Başvurulur?

Odeabank konut kredisine başvurabilmek için en bilindik yöntem olan en yakın banka şubesine gitmek gerekmektedir. Orada çalışan bankacılar ile fikir alışverişinde bulunarak en uygun krediyi çekebilirsiniz. Bunun dışında ikinci yöntem ise internet başvurusuyla gerçekleşir. www.odeabank.com.tr adresine giriş yapıp ardından ‘’kredi’’ sekmesine girip hemen sonrasında ‘’konut kredisi’’ butonuna basarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Odeabank diğer bankalara göre çok daha kısa bir sürede kredi başvurunuza geri dönüş yapabilmektedir. Son olarak 444 8 444 telefon hattından Odeabank müşteri hizmetlerine bağlanarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.