En İyisi Kredi

QNB Finansbank Taşıt Kredisi 

24.10.2019
31
QNB Finansbank Taşıt Kredisi 

Uzun süredir satın almayı planladığınız o aracı kapınızın önüne Finansçı getiriyor. https://www.qnbfinansbank.com/tasit-otomobil-kredisi adresine tıklayarak QNB Finansbank Taşıt Kredisi ile hem hayalinizdeki aracın hem de uygun kredi koşullarının keyfini sürebilirsiniz.

 QNB Finansbank Taşıt Kredisi Başvurusu

18 yaşını doldurmuş olmanız

Kredi çalışmalarınızın genel olarak düzgün olması

Gelirinizi resmi olarak kayıtlandırabiliyor olmanız

Not: Taşıt kredisi en fazla 60 ay vade ile kullanılabilir. 

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Kullanmak İçin

  1. Kullanmak istediğiniz taşıt kredisi tutarını belirleyin.
  2. Ödemeniz gereken aylık taksit tutarını ve toplam geri ödeme tutarını göz önünde bulundurarak bütçenize en uygun vadeyi seçin.
  3. Başvuru formundaki iletişim bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi hatasız doldurun.
  4. Talep edilen evrakları bankaya eksiksiz bir şekilde iletin.
  5. Belirtilen süre içerisinde kredi sözleşmesini imzalayın. 

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Başvuru Evrakları

Nüfus cüzdanı

İkamet belgesi veya fatura

Araç Ruhsat fotokopisi

Gelir Belgesi: Memurlar: Maaş bordrosu

Özel Sektör Çalışanları: Maaş bordrosu ve şirket imza sirküleri

Emekliler: Emekli aylık dökümü

Şirket Ortakları: Güncel vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri ve oda kayıt belgesi

Çiftçiler: Çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopileri

Gayrimenkul Kira Geliri Olanlar: Tapu belgesi, ilgili kira kontratı

Her bütçeye uygun, esnek ödeme planlarıyla oto kredisi vermekte olan banka 0 km araçlarla 5 yaşa kadar olan araçlara 48 aya kadar vadeyle kredi verebiliyor. Ayrıca, 6-8 yaş arasındaki ikinci el araçlara da vade toplamı ile araç yaşı 10 yılı geçmeyecek şekilde ödeme planı oluşturulmasına olanak sağlıyor. Yani diyelim ki aracınız 7 yaşında; bunu 10 yıla tamamlamak için 36 ay kalıyor. Siz de ancak 36 ay vadeyle kredi alabiliyorsunuz.

Binek ve hafif ticari araç modelleri için kredi kullanabilmenize olanak sağlamakta olan banka, kredi ile satın almak istediğiniz aracı teminat göstermenize de olanak sağlıyor. Üstelik kredi masraflarını krediyle beraber aynı vade ve düşük faiz oranlarıyla ödeme olanağına da sahip olabiliyorsunuz.

Özellikleri

48 aya varan vade imkanı,

Uygun faiz oranları,

Kredi masraflarını, kredinizin faiz oranları ve vadesi üzerinden taksitlendirme fırsatı,

Ödeme planını kişiselleştirebilme avantajı ,

Tercihinize göre sabit veya esnek kredi.

 

26 Ekim 1987’de Hüsnü Özyeğin tarafından kurulmuş olan ve “Bizce Mümkün” sloganı ile müşterilerine her zaman daha iyisini sunmaya çalışan Finansbank, vermiş olduğu çeşitli kredilerle de ihtiyaçlarınızın kısa sürede karşılanmasına olanak sağlıyor. Ev isteyene ev kredisi vermekte olan banka, araç ihtiyacı olan kişilere de standart taşıt kredisi seçenekleri ve motosiklet kredisi seçenekleri ile destek olmaya devam ediyor.

MTV

Finansbank kredi kartlarınızla online olarak MTV ödeme olanağına da sahip olabilirsiniz. Bu bakımdan bir araç satın almayı düşündüğünüz zaman Finansbank’ın sizlere sunmuş olduğu avantajlı kredi olanaklarından faydalanmanız yararınıza olacaktır. Banka, müşterilerine kredi kullanma konusunda büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Araç kredisi almak isteyenlerin kimlik belgesi, ikametgah ya da son tarihli fatura, maaş bordrosu ya da gelir belgesi gibi standart belgelerin yanı sıra, araçla ilgili de bazı belgeleri getirmesi gerekiyor.

 QNB Finansbank Hakkında

26 Ekim 1987’de Hüsnü Özyeğin’in kurduğu banka bundan 3 yıl sonra halka açılmıştır. Banka 2006 yılında National Bank of Greece adlı Yunan banka tarafından satın alımıştır. Bankaya daha sonra 2015 yılında Katar Dünya Bankası QNB dahil olmuş ve ismi QNB Finansbank adını almıştır.

QNB Finansbank Finansal Hizmetler Grubu çatısı altındaki iştirakleri Finans Leasing, Finans Yatırım, Finans Portföy Yönetimi, Finans Faktoring, Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş, teknoloji şirketi IBTech, eFinans, Hemenal Finansman A.Ş. gibi iştirakleri vardır.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.