En İyisi Kredi

Şekerbank İhtiyaç Kredisi

14.10.2019
30
Şekerbank İhtiyaç Kredisi

İster konut, ister taşıt, ister ev eşyası, ister beyaz eşya… İhtiyacınız ne olursa olsun, Şekerbank İhtiyaç Kredisi ile çok uygun vade ve faiz olanaklarıyla karşılayabilirsiniz. Başvurmak için 0850 222 7878’i aramanız ya da 7353’e SMS atmanız yeterli. Sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak tamamlayarak, başvuru sonucunuzu cep telefonunuza gelen sms ile anında öğrenebilirsiniz. Kredinizi size en yakın şubemizden evraklarınızla birlikte alıp, dilediğinizce kullanabilirsiniz.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Taksit Erteleme Avantajı: 3 ay’a kadar taksit erteleme seçeneği
Kredi Vadesi: 48 ay
Tahsis Ücreti: Kullandırılan Kredinin binde 5’i
Yaş Kriteri : Kredi vade sonunda maksimum 70 yaşın geçilmemiş olması gereklidir. Emekli müşterilerimiz için  yaşın kredi  vade bitiminde 75’i geçmemesi gerekir.
Kefil: Alınmayacak. (Banka, gerekli gördüğünde kefil talep edebilir.)

İstenen Belgeler

Başvuru sahibinin kimlik fotokopisi
Başvuru sahibine ait ödenmiş fatura örneği
Başvuru sahibine ait gelir belgesi
Bordro veya işyeri antetli kağıdına alınmış ve maaş üzerinde haciz olmadığını belirten gelir yazısı ve firma imza sirküleri
Varsa ek gelirleri ve mal varlığını gösterir belgeler (tapu, araç ruhsat fotokopisi, başka banka kredi kartı ekstresi, kira kontratı ve gayrimenkullere ait tapu fotokopisi v.b)
Yapılacak inceleme sonrası bankanın ilave belge, teminat ve kefil talep etme hakkı saklıdır.

Eğitimden tatile, mobilyadan beyaz eşyaya aklınıza gelebilecek her türlü ihtiyacınız için Şekerbank’ın cazip ihtiyaç kredisi faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. 60 aya kadar vadelendirme imkanı sunan Şekerbank sayesinde kredinizi, bütçenizi zorlamadan küçük taksitler halinde ödeyebilirsiniz.

Bireysel kredi hesaplama aracının ilgili alanlarını çekmek istediğiniz kredi tutarı ve vadesine göre doldurarak hesaplama yapabilirsiniz. Peki hesaplama yapmak ne işe yarar? Öncelikle zamandan tasarruf ettirir. Bu işlem ile kriterlerinize uyan tüm bankalara ait tüm kredi ürünlerini tek sayfa üzerinde görerek karşılaştırma yapabilirsiniz. Detaylarıyla birlikte inceleme ve ürünler arası karşılaştırma olanağı sunan sitemiz sayesinde en uygun ihtiyaç kredisi seçeneğine birkaç dakika içinde ulaşabilirsiniz. İhtiyaç kredisi hesaplaması yaparak tüm bankalara ait güncel ihtiyaç kredisi faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.

SMS İle Başvuru

Sizlerde mesaj ile başvurmak istiyorsanız telefonunuzu elinize alın ve mesaj bölümüne girin. Şimdi ekrana kredi yazın ve bir boşluk bırakın. Sonrasında ise 11 haneli kimlik numaranızı yazın. Mesaj metni hazır. Şimdi bu metni cep telefonu operatörünüz ne olursa olsun 1953’e yollayın. Hepsi bu. Yukarıda belirtiğim gibi cevap için çok beklemezsiniz ve bir kaç dakika içerisinde size cevap gelir.

 

Özellikleri

Şimdi en fazla merak edilen bölüme gelmiş olduk. Bu kampanya ile alabileceğiniz maksimum kredi tutarı 50 bin liradır. En küçük vade sayısı 3 aydır. Yapabileceğiniz en uzun vade sayısı ise 48 aydır. Buda 4 yıla tekabül etmektedir. Kredinin faiz oranları belirleyeceğiniz kredi vadesine göre şekillenecektir. Kredi vadesi 3 ay ile 48 ay arasında ise sizlere sunulan faiz oranı %1,70 olacaktır. Kredi vadesi 25 ay ile 36 ay arasında ise sizlere sunulan faiz oranı %1,73 olacaktır. Kredi vadesi 36 ay ile 48 ay arasında ise sizlere sunulan faiz oranı %1,75 olacaktır. Kredi tahsis ücreti de olacaktır. Bu ücret alınacak kredinin binde beşi oranındadır.

Diyelim ki 50 bin lira aldınız. Buna göre tahsis ücretine baktığımızda binde beşine göre 250 TL karşımıza çıkıyor. Hayat sigortası da yaptırmanız gerekecektir. Doğrusu bende hayat sigortası yaptırılması taraftarıyım. Ama hayat sigortası hesaplanırken cinsiyetiniz, yaşınız, kredi vadesi ve kredi tutarı birlikte ele alınıyor. Bu açıdan da net bir tutar söyleyemeyiz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.