En İyisi Kredi

Türkiye Ekonomi Bankası Bonus Kart

26.11.2019
22
Türkiye Ekonomi Bankası Bonus Kart

Tüm Bonus özelliklerine sahip olan TEB Bonus Card ile hem harcarken bonus kazanabilir hem de taksitli alışveriş imkanından faydalanabilirsiniz.

Herhangi bir TEB kredi kartına sahipseniz ve düzenli bir geliriniz varsa, alışverişlerde size kolaylık olması açısından TEB kredi kartı limit artışı işlemi yapabilirsiniz. Bu sayede siz talep etmeden kredi kartınızın limiti otomatik olarak yükselmiş olur. Her zaman kolay ve kullanışlı bir yöntem olan limit artışı yöntemi ile acil ihtiyaçlarınız için destek bulabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri: TEB müşteri hizmetleri numarası 0850 200 0 666 numarasını arayarak limit artırım talebi için başvuru yapabilirsiniz.

Sms ile: Düzenli limit arttırma talebi vermek istiyorsanız cep telefonunuzun sms bölümünü açtıktan sonra, LIMIT yazıp 4616’ya sms gönderin. Bu sms’i bankanıza kayıtlı cep telefon numarasından yollamanız gerekmektedir. Yapılan değerlendirmeler sonucunda kart limit başvuru uygun olması halinde size haber verilerek arttırılacaktır.

Banka şubelerinden: En yakın TEB şubelerine giderek kart limitinizi arttırmak için başvuru yapabilirsiniz.

İnternet ve Mobil şube: TEB internet şubesi https://www.teb.com.tr veya TEB mobil şubeden limit artırım talebini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye Ekonomi Bankası Bonus Kart Limiti Düşürme

Tüketiciler, kredi kartlarının limitini artırabildikleri gibi düşürebilme hakkına da sahiptirler. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) gelen şikâyetler üzerine harekete geçti. Kurum, tüketicinin müşterisi olduğu kuruluştaki banka ve kredi kartında limiti düşürme hakkı olduğunu belirterek, yaptığı değişiklikle bankalara kart hamilinden limit azatlım işlemlerinde açık beyan almayı zorunlu kıldı. Bankalar, kredi kartı limitlerinin azaltılmasına yönelik talebi en geç 7 gün içinde yerine getirmek zorunda olacak. Bu düzenlemeye uymayan kuruluşlara idari para cezası kesilecek.

Öncelikle hangi bankanın müşterisi olursanız olun, kredi kartınızın limitini kolaylıkla düşürebilirsiniz. Ancak bankanızın bu işlemi gerçekleştirmesi için kredi kartı borcunuzun olmaması gerekiyor. Eğer kart borcunuz varsa maalesef bu talebiniz askıya alınabilir. Ancak borcunuzu ödediğinizde bankanız limit düşürme talebinizi ciddiye alacaktır.

Şekerbank telefon bankacılığı hizmetinden faydalanarak 7/24 hizmet veren 0 850 200 0 666 numaralı telefona talebinizi sadece saniyeler içerisinde bankaya iletmeniz mümkündür. Telefonla görüştüğünüz banka temsilcisi sizden bazı kişisel bilgilerinizi iletmenizi isteyebilir.

Şekerbank ait herhangi bir şubesine giderek de kredi kartınızın limitinin düşürülmesi talebinizi iletebilirsiniz. Bankalarda hazır dilekçeler mevcut. Bu dilekçeyi doldurarak banka görevlisine iletmeniz talebinizin bankaya ulaşması için yeterli olacaktır.

Türkiye Ekonomi Bankası Bonus Kart Limiti Sorgulama

CEPTETEB İnternet Şubesi’ni kullanarak, online bankacılık ihtiyaçlarınızı dünyanın her yerinden kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde karşılayabilirsiniz. Günün her saati yararlanabileceğiniz bu hizmet sayesinde şubeye gitmenize gerek kalmaz, zaman kazanırsınız. CEPTETEB İnternet Şubesi’nden yararlanmak için online başvuru yapmanız, 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi’ni aramanız ya da öğle saatinde de açık şubelerden birinde yapabilirsiniz.

TEB hesap bakiyesi görüntüleme işlemleri için dijital sistemler veya SMS bankacılığı ile hizmet veriyor. Türkiye Ekonomi Bankası müşterilerine özel hizmetlerden yararlanmak için kayıtlı cep telefonu üzerinden işlem yapılır. CEPTE TEB uygulaması bankanın SMS servisi olarak sunuluyor. Banka hesap bakiyesi ve kredi kartı bakiye sorgulama işlemlerinde CEPTE TEB kaydıyla işlem yapılabilir.

TEB Sms İle Sorgulama: Sisteme kayıtlı cep numarası ile CEPTETEB bakiye sorgulama işlemi yapılabilir. TEB 4766 SMS servisi ile kısa mesaj göndererek, güncel bakiye bilgisi edinebilirsiniz. SMS ile bakiye öğrenmek için; BAKIYE yazarak 4766 numarasına göndermeniz yeterlidir. Kredi kartı bakiyesi öğrenmek içinse; BAKIYE bir boşluk ve kredi kartının son 4 hanesi girilmelidir. Ardından 4766’ya kısa mesaj göndererek, güncel bakiye bilgisi edinebilirsiniz.

TEB İnternetten Sorgulama

TEB müşterilerine özel dijital bankacılık sistemleriyle, tüm bankacılık işlemleri daha hızlı ve daha kolay yapılabilir. www.teb.com.tr web adresine giriş yaparak; internet şubesi, mobil bankacılık sistemi, SMS bankacılığı veya telefon bankacılığı gibi opsiyonların tamamından yararlanabilirsiniz.

TEB internetten bakiye sorgulama için ‘’İnternet Bankacılığı’’ sekmesine tıklayın. Öncelikle İnternet Bankacılığı şifrenizi oluşturun ve belirlediğiniz şifre ile direkt olarak giriş yapın. Kullanıcı Kodu ile giriş veya TCKN ile giriş sistemlerini kullanarakta, internet şubesinden tüm işlemleri tamamlayabilirsiniz.

Mobil Bank İle Sorgulama: Tüm bankacılık işlemlerinin pratik bir menüde sunulduğu mobil bank ile 7/24 işlem yapabilirsiniz. CEPTETEB Mobil için internet şubesi kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılabilir. CEPTETEB mobilde; hesap ve hesap detayları gözlem, fatura ödeme, çek işlemleri sunuluyor. Mobil bank ile bakiye sorgulama için tüm cep telefonlarından uygulama indirilebilir. 4663 SMS servisine “CEPTETEB” yazın ve gönderin. Gelen linke tıklayarak AppStore ve Google Play Store’lardan “CEPTETEB” mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Aynı menüde sunulan QR kod ile mobil cihazlarınıza uygulamayı indirebilirsiniz. Şifre oluşturmak için tek kullanımlık mesaj ile işlem yapabilirsiniz. Oluşturduğunuz şifre ile mobil bank sistemine giriş yapabilir, hesap ve kredi kartı bakiye inceleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Türkiye Ekonomi Bankası CepteTEB Kredi Kartı kullanıcısı iseniz kredi limiti yükseltme başlıklı yazımıza ulaşmak için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.