En İyisi Kredi

Türkiye İş Bankası İhtiyaç kredisi

17.10.2019
29
Türkiye İş Bankası İhtiyaç kredisi

Ülkemizin içerisinde bulunduğu ekonomik durum tüm vatandaşlarımızı krediye bağımlı hale getirmiştir. Bugün bankalar dışında hiçbir özel ya da tüzel kişi ihtiyacımız olan miktarda borç parayı bizim için temin edememektedir. Bu şartlar altında yapılacak en mantıklı hamle kredi başvurusunda bulunmaktır. Hemen hemen her bankada ihtiyaç kredisi bulunmaktadır. Ancak Türkiye İş Bankası’nın sağladığı kolaylıklar vatandaşın ilgisini yakından çekiyor.  Müşterilerine özel kampanyalar sunan İş Bankası dar gelirli vatandaşın yüzünü güldürüyor. Kamu çalışanları ve emeklilerin yanı sıra özel sektör çalışanlarına da en düşük faiz imkânı sunan Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredilerine hemen başvurabilirsiniz. Türkiye İş Bankası 1.17 İhtiyaç Kredisi Hesaplamak İçin Aşağıdaki Linke Tıklayınız https://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/krediler/kredi-hesaplama/Sayfalar/kredi-hesaplama.aspx#Taksit_ihtiyac

Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisinin başvurularında en az 1 ay olmak üzere 60 aya kadar vade süresi bulunmaktadır. 3.000 Türk Lirası’ndan başlayıp 1.000.000 Türk Lirası’na kadar yükselebilen ihtiyaç kredilerine sahip olmanıza olanak sağlayan taşıt kredisine, www.isbank.com.tr adresinden veya ‘’0850 724 0 724’’ adlı numaradan başvurabilmemiz mümkündür. Ayrıca en yakın Türkiye İş Bankası şubesine giderek de başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. İş bankası, internet bankacılığı kullanan kullanıcılarına da ayrıca özel kampanyalar sunmaktadır. %1.67 faiz oranıyla hizmet veren Türkiye İş Bankası, müşterilerine SMS ya da telefon bankacılığı aracılığıyla da kredi başvurusu imkânı sunabilmektedir. Başvurusu kabul edilen vatandaşların hesaplarına nakit para aktarımı aynı saat içerisinde yapılmaktadır.

Türkiye İş Bankası İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurulur?

Türkiye İş Bankası, müşterilerine ihtiyaç kredisine başvurabilmeleri için birçok seçenek sunmaktadır. Bunların en bilindik yöntemi en yakın Türkiye İş Bankası şubesine gitmekten geçer. Öncelikle kafamızda ne kadar miktarda kredi çekip kaç ayda ödeyebileceğimizi hesaplamalıyız. Ardından banka şubesi personeli ile iletişime geçip kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bir diğer bilindik yöntem olarak Türkiye İş Bankası’nın resmi internet sitesi olan ‘’www.isbank.com.tr’’ adresinden başvuruda bulunabilirsiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra ‘’Krediler’’ bölümüne tıklayıp ardından ‘’İhtiyaç Kredisi’’ sekmesine tıklayarak kredi başvurusunu adım adım takip edebilirsiniz. Türkiye İş Bankası, internet bankacılığı kullanan müşterilerine özel faiz imkânlarıyla da hizmet verebilmektedir.

Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilmek için en bilindik üçüncü yöntem telefon aracılığı sayesinde banka çalışanı ile iletişime geçmektir. Türkiye İş Bankası resmi telefon hattı ‘’0850 724 0 724’’ tür. Öncelikle kredi miktarınızı ve puanlarınızı hesaplayıp ardından telefon görüşmesi ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka çalışanları sizlere gerekli bilgileri telefonda verecektir. Ancak doğru numarayı aradığınızdan emin olup, farklı numaralardan gelen banka çalışanlarına itibar etmeyiniz.

Bir diğer tercih edilen yöntemlerin başına SMS yöntemi bulunmaktadır. En yakın banka şubesine gitmeden SMS gönderip, sonucunu anında öğrenebilirsiniz. SMS ile kredi başvurusunda bulunabilmek için telefonunuzun mesaj bölümüne girip ardından ilk olarak ‘’Nakit’’ yazıyoruz. Ardından bir boşluk bırakıp ‘’TC kimlik no’’ bilgilerimizi girdikten sonra yine bir boşluk bırakıp son olarak ‘‘Kredi kartı aylık gelir’’ bilgilerimizi girerek mesajı 4202’ye gönderiyoruz. Kredinizin onaylanıp onaylanmadığı Türkiye İş Bankası tarafından sizlere anında aktarılmaktadır.

 

Türkiye İş Bankası İhtiyaç Kredisine Başvurmak İçin Gerekli Belgeler

  • Bireysel Kredi Başvuru Formu
  • Nüfus Cüzdan Fotokopisi (Ehliyet fotokopisi de kullanılabilir)
  • Gelir Belgesi  (Maaş bordrosu veya şirketinizin imza sirküleri ile birlikte olan maaş yazısı. Serbest meslek ile uğraşanlar için ise; son 3 yıla ait vergi levhası)

 

Türkiye İş Bankası’nın vatandaşlara sunduğu düşük faiz oranlarıyla ihtiyaç kredilerine başvurabilmek için hemen www.isbank.com.tr adresinden ya da ‘’0850 724 0 724’’ numaralı hattan başvuruda bulunabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.