En İyisi Kredi

Vakıf Katılım Bankası İhtiyaç Kredisi

26.10.2019
34
Vakıf Katılım Bankası İhtiyaç Kredisi

Beyaz eşya, mobilya, televizyon, bilgisayar, klima gibi dayanıklı tüketim malı alımlarınızı; 36 aya varan taksit imkânları ve bütçenize uygun geri ödeme planları üzerinden Tüketici Finansmanı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikler

36 aya kadar vade imkânı ile Beyaz eşya, mobilya,elektronik eşya gibi ihtiyaçlarınız için tüketici finansmanından yararlanabilirsiniz.

Vakıf Katılım Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Vakıf Katılım’a kredi başvurusu yapmak için aşağıdaki yer alan yöntemleri kullanabilirsiniz. Vakıf Katılım, 2018 yılında 100 şubeye ulaşarak yurt genelinde şubeleşmesini artırmak istemektedir. Her geçen gün şubelerine yenisini ekleyen bu bankayı yakın zamanda Türkiye’nin her yerinde ulaşabilmek mümkün olacaktır. Vakıf Katılım, Vakıflar Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyetlerine devam etmektedir. İşte Vakıf Katılım kredi başvurusu yapabileceğiniz yollar.

Türkiye’de hızla yayılan ve her geçen gün yeni şubeleri açılan Vakıf Katılım’ın size en yakın şubesine giderek kimliğinizle birlikte müşteri temsilcisinden konut, taşıt, işyeri, arsa ve diğer finansman destekleri için kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Vakıf Katılım internet şubesi olan vakifkatilim.com.tr adresinden hesaplama yapılabilmekte ancak şuan için kredi başvuruları bankadan alınmaktadır. Ancak Vakıf Katılım’ın internet şubesinden, Vakıf Katılım müşterileri giriş yaparak kredi başvurusu yapılabileceği de bilinmektedir.

Vakıf Katılım müşteri hizmetleri numarasını arayarak kredi başvurusu ve krediler ile ilgili bilgiler alabilirsiniz. 0850 202 1 202 numarasını arayarak hemen Vakıf Katılım müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Vakıf Katılım’da sms ile kredi başvurusu seçenekleri henüz bulunmamaktadır.

 

Vakıf Katılım Bankası tüketici finansmanı kapsamında 15 bin TL likidite edinmek isteyen müşteri, geri ödeme için 24 ay vade tercih etmesi durumunda aylık 788 TL taksit ödemek durumundadır. 2 yılın sonunda müşterinin bankaya yapacağı toplam geri ödeme tutarı 18.913 TL düzeyinde gerçekleşecektir. Banka, müşteriden ayrıca 75 TL finansman tahsis ücreti talep edecektir. Söz konusu ücretin tahsilatı finansman edinimi sırasında peşin olarak yapılacaktır. Finansmanın yıllık maliyet oranı 26,7 düzeyindedir.

 

Bankadan 25 bin TL finansmanı 36 ay vadeli olarak kullanmak isteyen müşterinin aylık geri ödemeleri 974 TL olacaktır. 36 aylık vade sona erdiğinde müşterinin bankaya gerçekleştirdiği toplam geri ödeme tutarı 35.061 TL seviyesini bulacaktır. Müşterinin finansman tahsis ücreti olarak likidite edinimi sırasında bankaya ödeyeceği tutar bu örnekte 125 lira olarak gerçekleşecektir. Tüketici finansmanının müşteriye yıllık maliyet oranı 26,7 seviyesinde olacaktır.

 

Vakıf Katılım Bankası tüketici finansmanı uyarınca nakit sağlamak isteyen müşterilerden banka kefil talep etme hakkını saklı tutmaktadır. Bu karar, müşteri özelinde banka tarafından verilmektedir. Finansman başvuruları banka şubeleri aracılığı ile gerçekleştirilebilmektedir.

Vakıf Katılım Bankası Hakkında

Faiz hassasiyeti olan ve dinimize uygun bir çerçevede Finans, Bankacılık ve Vakıf Katılım Bankası İhtiyaç Kredisi ihtiyacını karşılamak isteyen vatandaşlarımızın Faizsiz Bankacılık, Faizsiz Kredi, Faizsiz Sigorta ya da Faizsiz Yatırım gibi gereksinimlerini karşılamak için hayata geçirilmiş finans kurumlarına Katılım Bankaları adını veriyoruz.. Bunlardan en yenisi olan ancak devlet desteği ile de en hızlı büyüyen Katılım Bankası olarak Vakıf Katılım’ı gösterebiliriz. Vakıf Katılım tüm bankacılık işlemlerini faizsiz yöntemlerle gerçekleştiriyor. Katılım Bankaları Faizsiz ve dini hassasiyetlere uygun olarak faaliyetlerini sürdürmelerine rağmen hemen hemen tüm bankacılık işlemlerini yapabilmenize olanak sağlıyor.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.