En İyisi Kredi

Vakıf Katılım Bankası Taşıt Kredisi

27.10.2019
26
Vakıf Katılım Bankası Taşıt Kredisi

Vakıf Katılım tarafından sunulan taşıt finansmanı desteği ile 0 km ya da ikinci el otomobil alımlarınızı uygun kâr payı oranlarımız ile gerçekleştirebilirsiniz.

 Özellikler

48 aya kadar vade imkanı

5 yaşa kadar ikinci el araç finansmanı

%30’dan başlayan peşinat oranları

Ziraat Katılım Bankası Taşıt Kredisi Başvurusu

18 yaşını doldurmuş olmanız

Kredi çalışmalarınızın genel olarak düzgün olması

Gelirinizi resmi olarak kayıtlandırabiliyor olmanız

Not: Taşıt kredisi en fazla 60 ay vade ile kullanılabilir.

Sıfır faizli taşıt kredisi kullanmak isteyen tüketiciler için murabaha usulüyle kredi imkanı sağlayan Vakıf Katılım Bankası her geçen gün büyümeye devam ediyor. Çok kısa bir süre içerisinde en çok kullanılan katılım bankalarından birisi haline gelen Vakıf Katılım Bankası, sıfır ya da ikinci el araba satın almak isteyen tüketicilerin ihtiyaç duyduğu likiditeyi en kısa sürede sağlayabilen bankalardan birisidir.

Ziraat Katılım Bankası Taşıt Kredisi Kullanmak İçin

  1. Kullanmak istediğiniz taşıt kredisi tutarını belirleyin.
  2. Ödemeniz gereken aylık taksit tutarını ve toplam geri ödeme tutarını göz önünde bulundurarak bütçenize en uygun vadeyi seçin.
  3. Başvuru formundaki iletişim bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi hatasız doldurun.
  4. Talep edilen evrakları bankaya eksiksiz bir şekilde iletin.
  5. Belirtilen süre içerisinde kredi sözleşmesini imzalayın.

 

Vakıf Katılım Bankası taşıt kredisi müşterilerine istedikleri araç finansmanını sağlama konusunda belirli şartlar içerisinde yardımcı oluyor. Hem 0 kilometre araçlar hem de ikinci el araçlar için bu hizmet banka tarafından sunuluyor. İkinci el araç finansmanı için 5 yaşa kadar sınır bulunuyor.

Finansmanı özellikleri arasında %30’dan başlayan peşin ödeme seçeneği ve 36 aya kadar vade seçeneği sunuluyor. Vade sayısı noktasında diğer firmalardan biraz geri de kaldıkları net bir şekilde görülebiliyor. Bankaya finansman için başvuru yapmadan önce kar payı oranlarını ve sağlamanız gereken başvuru şartlarını öğrenmelisiniz.

Ziraat Katılım Bankası Taşıt Kredisi Başvuru Evrakları

Nüfus cüzdanı

İkamet belgesi veya fatura

Araç Ruhsat fotokopisi

Gelir Belgesi: Memurlar: Maaş bordrosu

Özel Sektör Çalışanları: Maaş bordrosu ve şirket imza sirküleri

Emekliler: Emekli aylık dökümü

Şirket Ortakları: Güncel vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri ve oda kayıt belgesi

Çiftçiler: Çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopileri

Gayrimenkul Kira Geliri Olanlar: Tapu belgesi, ilgili kira kontratı

 

Vakıf Katılım Bankası’na araç kredisi başvurusu iletmeye karar veren tüketicilerin bankadan edinecekleri finansman başvuru formu, nüfus cüzdanı, gelir belgesi, sıfır araç için proforma fatura, ikinci el araç için araç ruhsat fotokopisi ile birlikte en yakın Vakıf Katılım Bankası şubesine gitmesi gerekmektedir. Yapılan başvurular çok kısa bir süre içerisinde sonuçlanır, ekspertiz incelemesi vb. işlemler ile birlikte aracın kredilendirmesi toplamda 7 – 10 gün sürebilir.

 

Vakıf Katılım Bankası müşterilerine taşıt kredisi sunarken talep edilen tutar kapsamında farklı vade seçenekleri sunuyor. 12 ay, 24 ay, 36 ay ve 48 ay vade seçeneklerinize göre uygun kar oranı üzerinden hesaplama yapılarak kredi sunuluyor.

100 bin TL’lik kredi başvurusu için burada ki tabloda yer alan verileri inceleyebilir. Yıllık maliyet oranına göre tercihinizi yapabilirsiniz. Bu tablo ile çekeceğiniz miktarı karşılaştırmak daha kolay olacaktır. Yıllık geri ödeme miktarı, aylık ödeme seçenekleri ile doğru kredi başvurusunu bu şekilde yapabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.