En İyisi Kredi

Vakıfbank Taşıt Kredisi

07.10.2019
31
Vakıfbank Taşıt Kredisi

 Türkiye Vakıfbank Taşıt Kredisi

Müşterilerine sıfır ve ikinci el taşıt kredileri ile hizmet veren VakıfBank’ta, nihai fatura değeri 50.000.TL’yi aşan otomobillerde, bedelin 50.000. TL kadar olan kısmı için %70, 50.000.-TL’nin üstünde olan kısım için %50’sine kadar kredi kullandırımı yapılıyor. Hem sıfır km hem de ikinci el araçlar için 48 aya kadar vade seçeneği ile sunulan kredilerin, 3 aylık dönemler veya değişken taksitlerle geri ödeme seçenekleri bulunuyor.

 

Vakıfbank Taşıt Kredisi Başvurusu

18 yaşını doldurmuş olmanız

Kredi çalışmalarınızın genel olarak düzgün olması

Gelirinizi resmi olarak kayıtlandırabiliyor olmanız

Not: Taşıt kredisi en fazla 60 ay vade ile kullanılabilir.

Türkiye Vakıflar Bankası Taşıt Kredisi Kullanmak İçin İzlemeniz Gereken Adımlar

  1. Kullanmak istediğiniz taşıt kredisi tutarını belirleyin.
  2. Ödemeniz gereken aylık taksit tutarını ve toplam geri ödeme tutarını göz önünde bulundurarak bütçenize en uygun vadeyi seçin.
  3. Başvuru formundaki iletişim bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi hatasız doldurun.
  4. Talep edilen evrakları bankaya eksiksiz bir şekilde iletin.
  5. Belirtilen süre içerisinde kredi sözleşmesini imzalayın.

 

Türkiye Vakıflar Bankası Taşıt Kredisi Başvuru Evrakları

Nüfus cüzdanı

İkamet belgesi veya fatura

Araç Ruhsat fotokopisi

Gelir Belgesi:

Memurlar: Maaş bordrosu

Özel Sektör Çalışanları: Maaş bordrosu ve şirket imza sirküleri

Emekliler: Emekli aylık dökümü

Şirket Ortakları: Güncel vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri ve oda kayıt belgesi

Çiftçiler: Çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopileri

Gayrimenkul Kira Geliri Olanlar: Tapu belgesi, ilgili kira kontratı

 

Kredinin özellikleri

Kasko değeri 120.000.TL’yi aşan otomobillerde, bedelin 120.000.-TL kadar olan kısmı için %70, 120.000.-TL’nin üstünde olan kısım için %50’sine kadar kredi kullandırımı yapılır.

Nihai fatura değeri 120.000 TL ve altında olan taşıt kredilerinin vadesi 60 ayı, nihai fatura değeri 120.000 TL’nin üzerinde olan taşıt kredilerin vadesi ise 48 ayı geçememektedir.

60 aya kadar vade ile aylık, 3 aylık dönemler veya değişken taksitlerle geri ödeme seçenekleri vardır.

Belirli ve düzenli bir geliri olan ve istihbaratı olumlu olan gerçek kişilere kullandırılır.

Otomobil yaşı, 03-36 ay vadede kredi kullanımlarında en fazla 8, 37-60 ay vadede kredi kullanımlarında, en fazla 5 olabilir.

Araç rehni, teminat olarak alınır. Bankaca gerekli görülmesi halinde buna ek olarak; kefalet, gayrimenkul ipoteği ya da nakit-mevduat-döviz tevdiat rehni talep edilebilir.

Ticari, kurumsal ve küçük işletme bankacılığının yanı sıra, bireysel ve özel bankacılık alanlarında da müşterilerine pek çok farklı ürün ve hizmet sunan banka, birden çok alanda uzmanlaşmış, güvenilir bir bankadır. Günlük para transferleri, kredi ve ödeme gibi hizmetleri ile birlikte, Yatırım Bankacılığı ve sermaye piyasası faaliyetlerinde de bulunan VakıfBank, iç ve dış ticaretin finansmanında önemli bir rol üstleniyor. Çok yönlü bir hizmet anlayışı olan banka, finansal iştirakleri aracılığıyla sigortacılıktan finansal kiralama ve factoring hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede yer alan finansal ürünleri ile, müşterilerine hizmet vermeyi sürdürüyor.

Türkiye’nin en büyük yaygın şube ağına sahip bankalarının başında gelen VakıfBank’ın ülke çapında 440’tan fazla şubesi bulunuyor. Bu şubelerin yanında 100’ü aşkın bağlı şubesi bulunan banka, müşterilerine www.vakıfbank.com.tr adresinden ve 0850 222 0 724 nolu müşteri hizmetleri numarasından hizmet veriyor.

Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda, araç rehni banka tarafından teminat olarak alınıyor. VakıfBank, sıfır ve ikinci el oto kredilerinde, gerekli görmesi durumunda kefalet, gayrimenkul ipoteği ya da nakit-mevduat-döviz tevdiat rehni talep etme hakkını saklı tutuyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.